Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesési tippek-praktikák?

Teherbeesési tippek-praktikák?

Figyelt kérdés
Szeretnék gyorsan teherbe esni.Mivel tudnám ezt minél hamarabb elérni?(Sexet ne írjátok)Kinek mikorra sikerült??Sokat próbálkoztatok??
2013. jan. 19. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Első két terhesség első hónapban, harmadik terhesség 3. hónapban. Nem volt praktika, csak a harmadiknál, hogy kislány legyen, így pé előtt voltunk együtt. Nem jött be... :)
2013. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Hát pedig szex nélkül nem megy! :D
2013. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem megy sex nélkül, és ha elég lenne pusztán a sex, akkor ki se írnám a kérdést.... Első válaszolónak köszönöm és gratula.
2013. jan. 19. 20:19
 4/10 anonim ***** válasza:
nem mindenkinek megy ilyen konnyen. nalunk 15 honapja semmi...:((
2013. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom...Voltatok már orvosnál?Remélem hamarosan örülhettek...!
2013. jan. 19. 20:47
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem annyira ne görcsöljetek rá,úgyis jönni fog majd magától.ha erőlteted annál több időbe telik.az én véleményem szerint.
2013. jan. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
számold az ovulációdat, és ha közeleg 2 naponta legyetek együtt, ha megy, akkor még aznap is. A hőmérőzés ebben segíthet.
2013. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne görcsöljetek rá és 2 naponta sex akkor is csak 1x

Kezdj el vitamint szedni fontos a folsav, E-vitamin, C-vitamin és a B-komplex.

Sex után kicsit tedd fel a lábad és ne siess egyből zuhanyozni.

Nekünk így sikerült!


Ha esetleg így sem akkor a cickafarok és palástfü tea használata.


31 hkm

2013. jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én próbáltam hőmérőzni, de nekem nem mutatott semmit, úgyhogy ovu tesztet vettem,és mikor pozitív lett, na akkor próbálkoztunk. Miután megvolt, utána popsi alá egy párna vagy bármi, hogy segíts a srácoknak :) Nekem amúgy 2. hónap, hála az ovu tesztnek.
2013. jan. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Nekünk sem volt elég csak a szex,kis orvosi segítség és 20 hónap után sikerült teherbe esni :( de most van 1 gyönyörű fiúnk :)


Ezzel csak azt akarom írni,hogy hiába csinálsz akármit a baba a legalkalmatlanabb időpontban fog kopogtatni.Rágölcsölni nem szabad,de ez csak akkor megy ha elengeded...

2013. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!