Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a fajta terhességi teszt...

Ez a fajta terhességi teszt megbízható? Egyáltalán milyen lehet ez?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 23. 16:17
 1/7 babóca0129 ***** válasza:
Nézd ha úgy gondolod próbáld ki, de van ennél olcsóbb is és az is jó. Gyógyszertári. Ha úgy érzed terhes lehetsz akkor felesleges ennyi db-t megvenni. 1 db is kimutatja ha jókor csinálod meg.
2014. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a teszt jó!!Én ilyet rendeltem csak a varteáról. Szerintem megéri az árát!!15hkm :)
2014. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen jó teszt de a vaterán van ennél olcsobban. Kedves elsö! Aki ilyet vesz az nem épp most gyanakodik a terhességre hanem egy ideje nem jön össze a baba és többször tesztel. Ilyen esteben igenis megéri. Én 2 év alatt használtam el 15db-ot. 1200-ért vettem. Azelött egyesével 600 Ft-ért darabját.
2014. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1-es: 10 db 1800 Ft...én nem venném meg, inkább a patikában vásárolnék, igaz hogy ott egy darab kerül majdnem ennyibe, de legalább nem lesznek utána "ez most akkor pozitív" meg ilyen jellegű kérdéseim....
2014. febr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"ez most akkor pozitív""


kérdések azért vannak mert vagy túl korán csinálják meg a tesztet vagy tényleg nincs is rajta semmi csak odaképzelik!!!Nekem nagyon is bejött :) 15hkm

2014. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a vajon milyen teszt pont nem ezeknél szokott lenni. az x-epil tezstnek több szériája is hibás volt, ez teljesen megbizható tezst. Én kb csináltam már 50 tesztet vagy még többet (sajnos régóta küzdünk babáért) Mégsem volt egyszer sem kétséges a negatív teszt. A legtöbben csak bele akarják látni azt a második csikot vagy nincenek vele tisztában hogy a halvány csik is csik. ezért vannak a kérdések. Ez nem a teszt hibája hanem az emberi tudatlanságé. Ez telejsen megbizható jó minőségű teszt. Meddőségi problémákkla küzdő társaim is mind ilyet hazsnálnak mert már ráment volna a vagyonunk a patikás tesztekre, csak akkor lett pozitív mindnekinek amikor volt is baba.
2014. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó teszt! De inkább vateráról rendeld, nekem postaköltséggel együtt jött ki 70-75 ft-ra úgy, hogy ajánlott elsőbbségivel kértem. 20 db-ot vettem 1000 ft-ért, lehet személyes átvétellel is kérni, akkor még postaköltségre se kell költened. Van ovu tesztje is a srácnak, az is ilyen jó áron van.
2014. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!