Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt fehéres hüvelyv...

Nem várt előtt fehéres hüvelyváladék, mit jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25.-26.-ára nem várom.Tegnap meg ma nagyon pici fehér folyásom volt.Nem is krémes,nem is ragadós,inkább picit ilyen szárazabb.Szerintetek ez mire utal?Meg fog jönni?:( Vagy van esély babára?( eddig a hüvelyváladékomat nem figyelgettem,úh nem tudom mikor szokott ilyen lenni)



2014. febr. 23. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Hat igazabol nem tudom h babad lesz e . De drukkolok.


Viszont ha atlatszo, nyulos nyak vn akkor vn a pé es ha akkor voltal egyutt a paroddal akkor vn esely ra.


A feher szinu folyas legtobbszor menszi jele.


Ne ertsd felre nm akarlak elszomoritani.


De szerintem figyeld a folyasod a kovetkezo honaptol ha megjon a menszid. Szoktak hőmérőzni a holgyek mar abbol is meg lehet tudni lesz e menszi v h mikor vn pé. :)


Majd ird meg mi a helyzet es nagyon drukkolok.


En viszont elsejere nm varom de tegnap barnaztam.


Kerdezo az elso baba?

2014. febr. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1es valaszolo vagyok!

Nem erzed a menszi jelet?


Ha nm jon meg varj par napot es tesztelj! :)

Drukkolok!!

2014. febr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szia! Hőmérőzök én is,de csak ebben a hónapban kezdtem.:) Ma 36,7 volt a reggeli hőm.A normál olyan 36,4 szokott lenni.A ciklusom elején volt még 36,7.Ez mit jelent? Én nem tudom pontosan mikorra nem várom,mert nem mindig ugyan olyan hosszú a ciklusom.28-32naposak szoktak lenni.Úh vagy holnapra,vagy 1.-re én is!:) És első baba!:) Neked?
2014. febr. 24. 09:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is olyanom van most, és péntekre nem várom. Nekem közvetlenül mensi előtt egy nappal mindig átlátszó, vizes folyásom szokott lenni, de itt sok helyen olvastam, hogy a testápolókrémes folyás a nemvárt napján ill. előtte 1-2 nappal babát jelentett.
2014. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én pozitív teszt környékén száraz voltam, nem volt folyásom. (később lett)

Viszont a mensit vizes folyás előzi meg nálam.

2014. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi lányok!Most egy picit jobb kedvem lett!:) Már elkeseredtem hogy esélytelen ez a hónap,de ezek szerint még van remény!:)
2014. febr. 24. 14:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Elso valaszolo vagyok!

Nalunk is elso baba! :)

Viszont nalam most tegnap ota vilagos maszatolos vmim vn! Ami nalam nm jellemzo menszi elott. Nem erzem a menszimet. Reggel hanyingerem volt kb 5percig.

Noh de majd kiderul szombaton :)


Remenykedni lehet kedves kerdezo de nm szabad bele élni magad!


Megy a drukk kedves kerdezo :)

2014. febr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a fehéres váladék babát jelzett :)
2014. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7es valaszolo vagyok!


Vilagos barna maszatolos, cseppes volt a wc papir .

Jelenthet vmit?

2014. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia 7.-es! Jó esetben beágyazódást jdlent.:) Mikorra nem várod?
2014. febr. 25. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!