Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem sikerült elsőre teherbeesn...

Nem sikerült elsőre teherbeesnem megjött a menstruáciom. , csalódott vagyok hogyan tovább feladjam?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 10:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

igen, add fel

a gyerekhez, terhességhez még több türelem kell, ha ennyi sem megy, akkor kár is próbálkozni

2014. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Most viccelsz? Más évekig vár a babára, te meg fel akarod adni egy sikertelen hónap után? Nemááár.
2014. febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a második hónapban jött össze a baba és szerintem ez így is nagyon gyorsnak számít. A 40 hetet még nehezebb kivárni, én már a harmadik trimeszter elején türelmetlen voltam (és így is 41+1-re szültem). Ha a terhesség alatt leszel türelmetlen, azt hogy adod fel? Vagy addig gyötröd magad házi praktikákkal, amíg megindul a szülés?

Gondold még át ezt a gyerekvállalás dolgot!

2014. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Evolúciós szempontból nem vagy kompatibilis a fajfenntartásra, mert nem vagy kitartó!

Ez a természetes szelekció! Te az első kisebb akadálynál elbuktál!

2014. febr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg baromira vágyhatsz gyerekre, ha csak így fel tudod adni. Aki igazán szeretne, az a végsőkig elmegy, hogy összejöjjön. Akkor is, ha rengeteg szervi akadálya van. Megragad minden lehetőséget.
2014. febr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, nem vagy te rokona a páromnak? :)

Mikor mi elhatároztuk a babát és leálltam a gyógyszerrel, az első hónapban nem jött össze. A párom totál kiakadt, hogy jó ég, mi van ha nem lehet gyerekünk, kettesben fogunk megöregedni blablabla, majdnem leütöttem.

Aztán a második hónapban már összejött a kisfiunk.

2014. febr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Feladni? Mit szóljunk mi, akik akik egy éve/sok éve próbálkoznak? Kíváncsi vagyok hogy állnál hozzá egy inszemhez, lombikprogramhoz? Meg úgy egyáltalán a babához mennyi kitartásod lenne? Nem egy játék, amit letehetsz, ha megunod. Remélem tényleg csak egy komolytalan, szórakozni vágyó kérdező vagy. Ha mégsem, akkor valóbán várj még a családalapítással...
2014. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan kérdezed,akkor elég nagy butaság!Es sokakat meg is bántasz ezen a fórumon..

Azért gondolod így,mert találkoztál 1-2nővel,aki azt mesélte elhatározták a babát és elsőre sikerült?Nézzél utána a statisztikai adatoknak,és egyből megnyugszol,hogy még 1éved van ahhoz,hogy "optimális "időben összejöjjön a baba.Ha jól emlékszem minden ciklusban 30% az esély arra,hogy sikerüljön.

2014. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy többen is leírták előttem, elég ritkán sikerül elsőre. Ugyanakkor valahol megértelek, mert anno én is akkor voltam a legcsalódottabb, amikor először nem jött össze. Azt sulykolták belém egész tinikoromban, hogy jajúristen nehogy teherbe ess véletlenül, teljesen abba a hitben voltam, hogy ez mindenkinél könnyen jön. Aztán amikor később szembesültem a rideg valósággal, akkor is meg voltam győződve róla, hogy nekem tuti elsőre össze fog jönni. Hát nagyon nem! Szóval az első óriási csalódás volt, babám ugyan azóta sincs, de legalább már nem török össze minden hónap végén, szépen türelmesen várok, hátha egyszer sorra kerülök én is. Feladni? SOHA!
2014. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
És ha meglesz a baba, és nem sikerül elsőre a szoptatás, akkor feladod? -nem kap enni és kész, mert ennyi volt a kitartásod???
2014. febr. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!