Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fiatal terhesség esetén...

Fiatal terhesség esetén születhet ilyen vizsgálati eredmény?

Figyelt kérdés
Tömött portio folytatásában rendes nagy uterus afv-ben.Majden 1hónappal volt a beágyazódás után ez.
2009. dec. 11. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
3 hetet késett a menszid mikor ezt nézték? Akkor 7 hetes terhes lennél, akkor már elvileg a kis szive is ver már. Kellett volna babát látniuk. Ez nem tudom mit jelent, de nem babát sztem.
2009. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Max.november 13-án lehetett a beágyazódás.
2009. dec. 11. 18:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Szóval, honnan tudod, hogy volt? A beágyazódás 7-10 nappal a tüszőrepedés után van. Tüszőrepedés utás kb14 napra van az ujjabb menszi. Vagyis novemberben kb3-5 körül lehetett tüszőrepedésed? Akkor is 7 hetes terhes lennél, mert azutolsó menszidtől számolják a heteket ami okt 20 körül lehetett. Valami nem tiszta még?
2009. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
úgy tudom,bármikor lehet peteérés,ami meg tud termékenyülni.Nekem ez lehetett,ha volt.Október 25én történhetett.S mivel 5napig él a hüvelyben a hímivarsejtn az eseményre rászámoltam 5napot majd a 2hét beágyazódást.Így jött ki nov.13-ra a beágyazódás.Spontán peteéréssel.Igaz nov.1-én megjött a mensim,de az még a beágyazódás elött lehetett,s azóta volt egy(csütörtöki napon kezdödött és szombat estig tartott).Csak az sántít nekem a sztorimban,hogy 25napra még megjön a mensi(elözöhöz képest)igaz,nem volt túl sok és rövidebb volt.Bocs a hosszú,értelmetlennek látszó magyarázatért.
2009. dec. 11. 20:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Már 6 hetesen peteszákot látnia kéne, és szerintem jól számoltam hogy 7 hetes lennél, az alapján amit írtál. Nov 1-én menszeszeltél? Nem dec1ét akartál írni?
2009. dec. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok még mindig. Bármikor csúszhat pár napot ide oda a menszi. Végül is mióta késik a menszid?
2009. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem késik,csak kevés volt.
2009. dec. 11. 21:09
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó elöttinek:ultrahang nélkül vizsgált.
2009. dec. 11. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!