Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Terhesség alatt...

Kismamik! Terhesség alatt valami gyulladás, rossz citológia eredmény volt e valakinek?

Figyelt kérdés
Úgyértem hogy nekem megjött a citológia eredményem,ami P2,de viszont oda van írva hogy mérsékelten erős gyulladás.Volt valakinek iyen?3-4hete jött meg az eredmény,de csak a héten tudok orvoshoz menni.Szerintetek nagybaj lehet ez a gyulladás?Lehetséges hogy ezalatt az 1hónap alatt "meggyógyuljon"magától?Mert panaszom szerencsére semmi nincs,de nagyon félek,eddig nemis gondoltam rá,csak ma a kezembe került a lelet..
2010. febr. 9. 17:19
 1/9 A kérdező kommentje:
12hetes kismama
2010. febr. 9. 17:19
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A P2 nem rossz eredmény.

A gyulladás nem jó dolog, de lehet,hogy az elmúlt 1 hónap alatt meg is szűnt.

2010. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kismama ismerősömnek p4-es volt a cytológiája. Műteni akarták, de kúpokat, bogyókat, és hüvelymosást kapott, és a következő cytológiája már p3-as lett. Szóval a p2 tényleg nem rossz, de ha ne adj'Isten baj is van, akkor is szépen kezelhető.
2010. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek.Azt tudom hogy a P2 nemrossz eredmény,a gyulladásra vagyok kiváncsi,de remélem az se lesz baj...Ugyanis nekem is volt 22évesen P4es citológiám,amit alig akartak elhinni hogy ennyi idősen,és úgy,hogy félévente jártam..szóval volt egy műtétem emiatt,ha már lett volna gyerekem,azt mondta az orvos kikellett volna venni a méhem..úgyhogy nagyon durva volt,és azt mondták hogy nemis lehet gyerekem,vagy csak nagyon nehezen,és az is csoda lesz..senkinek nemkívánom ezt,de szerencsére most sikerült a baba,(hozzáteszem hogy azóta próbálkozunk)24éves vagyok,és ezért nagyon félek minden "apró"eltéréstől,betegségtől:S
2010. febr. 9. 17:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is p2 es volt,de mellette hüvely gyulladás.A 16. héten kaptam kúpot azzal kellett kezelni.Nem lesz semmi baj,ne aggódj.26 hetes kismami
2010. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hetes terhesen vették le a citológiát,P2 lett és gyulladás.Nem kaptam rá semmilyen kezelést,a dokim nem adott semmit,mondjuk tünetem se volt.Most 36 hetes vagyok és semmi bajom.Amúgy nekem is volt 3 éve P3-as eredményem,meg kellett műteni.Ne aggódj,nem lesz semmi baj:)
2010. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem 8 hetesen volt P2 és gyulladás!Kaptam rá kúpot!Klion D-100!10db-os és mindig este kellet használni 1db!Nem lett semmi bajom!20 hetes kismama
2010. febr. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia, ne idegeskedj, az nem tesz jót a babának! Először is gratulálok a picihez! :)

Nekem is a 12. héten volt rossz eredményem, szintén P2 valami gyulladással. Kaptam hüvelykúpot, 5 napig kellett használni. Egy hónap elteltével újra mintát vettek, az már jó lett.

Én is meg voltam az elején ijedve, 31 éves múltam, első baba...de minden rendeződött. Nálad is így lesz, és egy tündéri kisbaba érkezik majd Hozzád nyáron! :)


Csak pozitívan :)

22 hetes kismama

2010. febr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek,aranyosak vagytok:)
2010. febr. 10. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!