Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek, ha késett, és a...

Szerintetek, ha késett, és a teszt pozitív volt, de másnapra megjött és a második teszt negatív lett, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Januárban volt, de azóta is gondolok rá. Lehetséges, hogy volt baba, csak nem tapdt meg? Vagy akkor meg se jött volna egyáltalán? Tisztán kivehető pozitív volt, még most is megvan és látszik rajta, nem volt olyan halvány azért, simán látható.
2014. febr. 25. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy valamelyik teszt rossz volt. Báér nagyon ritka, de mivel másnapig a hcg nem ürül ki, szerintem a pozi volt rossz.
2014. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató. Kicsit aggasztott, hogy esetleg elment a baba, mert szilveszterkor ittam valamennyit:(
2014. febr. 25. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy :) én 24. szülinapomon berúgtam, 3 nap mulva pozitívat teszteltem, a fiam 1 éves, makk egészséges :) olyan korai terhességnél semmi nem jut el az alkoholból a babához :)
2014. febr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a pozitív teszt után 3 napra lett negatív a teszt és jött meg 3szor erősebben,mint szokott nekem az vetélés volt a doki is megerősítette, a durva az volt,hogy már 2 hete késett mire pozitív lett a teszt.Az alkohol nem árt mi is ittunk a barátnőimmel aztán pár napra rá lett pozitív a tesztem teljesen váratlanul.
2014. febr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na lemaradt,szóval ilyen korán nem árt,azóta 3 éves a kisfiam.
2014. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!