Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1,5 hete megszakítással...

1,5 hete megszakítással védekezünk, mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Kb. 10x szeretkeztünk összesen, és mindegyik peteérés után volt, mindig időben kiszállt. Így mennyi lehet az esélye?


27/N


2014. febr. 26. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:

50%: vagy igen vagy nem.


7 hónapos kisfiunk, aki most épp alszik, pont így fogant :)

2014. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nemsok:)
2014. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Fejezzétek már be ezt a "megszakítással védekeztünk" dumát!

Ez nem védekezés! És már milliószor válaszoltunk,h. 50-50% az esélye minimum!!!

A peteérést is hagyhatjuk,mert hogy miből gondolod,h.egy hónapban egy petéd érett meg és az is mikor?

2014. febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A megszakítás NEM védekezés miért nem érti meg senki ezt? Én gyógyszert szedtem minden nap óramű pontosan bevettem....most mégis 35 hetes terhes vagyok. Egy valamit véssen az eszébe mindenki. Hiába száll ki a pasi,, időben",mert az előnedv is tartalmaz életképes spermát. Tehát igen van rá esélyed. Ha meg nem akartok babát akkor védekezzetek normálisan.
2014. febr. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi már több mint egy éve így "védekezünk". Eddig még nem történt semmi. Persze ez nem azt jelenti hogy biztonságos.
2014. febr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi védekeztünk megszakítással 5 évig, nem lettem terhes csak mikor más akartuk a babát. De az esély mindig 50% ha szexelsz.
2014. febr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kicsit megnyugodtam :) Végülis csak kb. 10x történt meg a dolog peteérés után, és ebből 4x élvezett el akkor sem bennem. Csak hát pár napja késik a menzeszem és soha sem szokott, ez aggaszt, de akkor csak nincs sok okom félni :)
2014. febr. 27. 15:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát... Ha késik és nem szokott, én azért egy tesztet rááldoznék. Azért aggódnék én is. (Az 5 év alatt míg így védekeztünk, azért ellőttem pár tesztet...)
2014. febr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Neked is volt, hogy késett (ok nélkül) ?
2014. febr. 27. 18:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen volt, (stressz miatt általában) de ugye utólag okos az ember. Mindig robogtam tesztelni. Sosem tudhattam miért késik. Nem ijesztgetni akarlak, de én biztosra mennék, nekem 400Ft-ot megért! 8-)
2014. febr. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!