Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor, illetve termékeny...

Peteéréskor, illetve termékeny napokon szexeltünk, megszakítással. Mennyi az esélye, hogy terhes leszek? A beleélvezés nem jött össze, mert őt jobban izgatja ha a számba, mellemre, hasra, stb élvezhet.

Figyelt kérdés
Nem sietjük el a babadolgot, de azért mégis érdekel, hogy kinek mi a tapasztalata. Előtte 3 évig csak megszakítás volt, és nem lett sose baj, akkor most meddő vagyok?
2014. jan. 28. 23:33
 1/8 Grim13 ***** válasza:
44%
tehát nem élvezett beléd, nem estél teherbe, ezért meddő vagy ?
2014. jan. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, hanem: mennyi az esélye, hogy terhes vagyok? És hogy vajon lehetek-e meddő, ha 3 évig nem jött össze?
2014. jan. 28. 23:48
 3/8 Grim13 ***** válasza:
51%
értem de 3 éve nem élvezett beléd a leírtak szerint, mitől kéne teherbe ess? a nőgyógyász meg tudja mondani hogy meddő vagy-e én csak annyit hogy 50-50% esélye van, de olyat én még nem hallottam hogy valaki terhes lett pedig nem élveztek bele, illetve egy esetet de arról könyvet írtak, olvastad ?
2014. jan. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem olvastam... hacsak nem a Bibliára gondolsz:) viszont vannak ezek a mítoszok az előváladékról...
2014. jan. 28. 23:53
 5/8 Grim13 ***** válasza:
igen én is hallatom, amúgy büszke vagyok hogy a bibliás poén leesett :D ha jól tudom az előváladék egyik lényege a savas testnedvek eltávolítása a húgycsőből ami árthatna a spermának, tehát nincs benne sperma, ha a húgycsőben volt valami sperma akkor annak a savas közeg ártott ... én ezt amúgy egyszer hallatom hogy valaki teherbe esett, egy lány állította az ismeretségi körömben a szüleinek "használtak gumit" de csak az orgazmus előtt nemsokkal, szegény falusi szülök bevették és egy jaj kislányom micsoda balszerencse mondattal elintézték, biztos van ilyen de ritka mint az indián síugró
2014. jan. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt itt olyan válaszadó az előváladéktól lehetek-e terhes kérdéskör egyik kérdezőjének, aki írta, hogy mindkét gyereke előváladékból lett. Persze bárki mondhat bármit, ez olyan hiszem, ha látom dolog szerintem. :D Én személy szerint úgy gondolom, lehet bizonyos esetekben. Ha pisilt aktus előtt, akkor kisebb az esélye úgy tudom.
2014. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na igen, azért eléggé mindennek össze kell, hogy jöjjön, hogy előváladéktól legyen valaki terhes... na meg ugye, ciki lenne bevallani, hogy a pasinak nem sikerült megszakítania...
2014. jan. 29. 14:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi 6 évig folyamatosan csak megszakítással szeretkeztünk a páromml,és aztán a 7.év vége felé 2x belémélvezett és terhes is lettem!!!

Ja és ha van havi vérzésed akkor nem is lehetsz meddő szerintem mivel a menstruáció tudtommal a nem megtermékenyített pete lelökődése!!!

2014. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!