Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai peteérés utáni 10....

Korai peteérés utáni 10. napon mitől volt enyhe görcs, véres nyák a wc papíron?

Figyelt kérdés
Korai pé-kor nem védekeztünk.Mi lehet ez?Korai pé óta végig száraz voltam,és a rendes ciklusom szerint 9.-én kellene megjönnie,viszont így 2-án..

2014. febr. 26. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Beagyazodasi vérzés lehetett,ha ovilacio utan vagy 7-9nappal.
2014. febr. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem,hát igen,nekem a 10. napon volt,de már régóta figyelem ezt,több,mint egy éve,és ovuláció után épp ebben az időben sose volt piros nyákom,csak ovukor,de ez utána volt.csak ez lehet az ok?mert nagyon fura,hogy épp most volt,és icipici görcsöt is éreztem,viszont ha korai pé volt,akkor hamarabb is kellene menstruálnom?
2014. febr. 27. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Kétesélyes, vagy beágyazódás vagy ovulációs előjel. Ovutesztet csináltál?
2014. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem csináltam ovutesztet :/ aztán a piros nyák után 2 nappal is volt a wc papíron,csak kevesebb...
2014. márc. 6. 22:27
 5/6 anonim ***** válasza:
no mi lett belőle?
2014. júl. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem lett abból baba :( de most épp ilyen helyzetben vagyok
2015. febr. 4. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!