Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon erősen nyilallgat a...

Nagyon erősen nyilallgat a derekam jobb oldalt kisugárzóan de rendesen rosszul vagyok tőle, néha enyhe hányinger, rossz közérzet, étvágytalanság, ugye csak peteérés?

Figyelt kérdés
Nem szeretnénk még kistesót, amióta megszültem megszakítással védekezünk, a hónap elején hagytam abba a szoptatást. Most annyira szurkál a derekam, görcsölök, hányingerem van néha, de semmi egyéb, borzasztó rossz a közérzetem, már az együttléttől is elment a kedvem mert mindig annyira félek, hogy újra teherbeesem. Gumival nekünk borzasztó az együttlét, fogamzásgátlót nem akarok szedni, sok a rossz tapasztalat az ismerettségi körömben, a spirál drága... A Párom azzal nyugtat szerinte csak megfázott a vesém és ezért görcsöl annyira a derekam... Semmilyen egyéb tünetem nincs.
2013. márc. 21. 20:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és 20 napja jött meg utoljára.
2013. márc. 21. 20:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia a terhességet biztosan nem érzed még és tesztelni is felesleges...szerintem nem vagy terhes, persze biztosra ezt nem tudhatom de hányingered nem attól van. Lehet, hogy felfáztál...
2013. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szülés óta nagyon érzem a peteérést, eléggé fáj. kb. úgy, mint amiket leírtál.
2013. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha jo orvosod van tud megfelelo fogamzásgátlot irni ,olyat aminek nemlesznek mellékhatásai nálad,mert mielott felirja vért vesz és kivizsgál rendessen :) Ha nem válts orvost...Szerintem ez a legjobb modszer arra ,hogy ne ess teherbe. vagy már vannak hormon mentes fogamzásgátlok is egyébként.

De szerintem ha a veséd fáj az egesz más fájdalom ,mint mensi elott .Szerintem azt megtudnád kulonboztetni...

Szerintem nyugi...és várjad hogy meg e jon ,nemlessz semmi gond ne aggodj :) szoritok neked.

2013. márc. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A megszakítás nem védekezés. Ha félsz a teherbeeséstől, akkor mégis csak meg kellene barátkoznod a tabletta gondolatával. Igaza van annak, aki azt írta, hogy megfelelő kivizsgálás után, meg lehet találni a neked leginkább megfelelőt. Megpróbálhatod még a hüvelygyűrűt, ami hasonlóan biztonságos mint a tabi.
2013. márc. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!