Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt kozuletek valaki,...

Van itt kozuletek valaki, akinek 24 napos a ciklusa es megis teherbe esett?

Figyelt kérdés
Az utobbi idoben mindig 24 napra jon meg, elotte sem volt hosszu, de kb 26 napot kibirta. Azt hallottam, ha gyereket szeretnek, a 24 napos ciklus eleg elkeseritonek bizonyul. Akinek van tapasztalata, letezik valami keszitmeny, emivel meg lehet hosszabbitani a ciklusok hosszat, mit javasolhat az orvos?

2014. márc. 1. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
25 napos ciklussal háromszor is nagyon könnyen teherbe estem. Korábban van a peteérésed, én kétszer is mensi végén estem teherbe.
2014. márc. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

24-26 naposak a ciklusaim. Az első éles hónapban megfogant a lányunk (ovulációs mikroszkópot használtam segítségnek). Az idegölö inkább az volt, hogy még a mensi kimaradásakor még majd egy hétig negatív volt a teszt, mert ugyabár nem termelődött a rövid ciklus miatt elég hcg, hogy addigra kimutatható legyen... De aztán minden rendben volt.


De egyébként nem hallottam még ilyenről, miért okozna gondot, ha valakinek egyébként van peteérése?!

2014. márc. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Eloszor is koszonom, hogy valaszoltatok.

En azt olvastam az interneten, hogy mivel roved a ciklus, nem biztos hogy van eleg ido a megtapadasra, mivel a megtermekenyitett pestesejt kilokodik menstruacioval egyutt, de ezek szerintem nem minden esetben igaz, aminel en nagyon orulok.

2014. márc. 1. 10:23
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagyis aminek en nagyon orulok- akartam irni.
2014. márc. 1. 10:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia.nekem is eleg rovidek a ciklusaim kb olyan 24 naposak.es enis ezen agodom h igy teherbe fogok e esni?! De ahogy itt olvasgatom masnak sikerult.

:-)

2014. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy hány napos a ciklusod, csak legyen peteérésed. Hőmérőzz, azzal meg tudod állapítani mikor érdemes együtt lennetek. Nekem 40 naposak a ciklusaim és mégis összejött a baba, hőmérővel.
2014. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az annyira nem lényeges, hogy csak 24 napos a ciklusod. Az a fontos, hogy a luteális fázis (ovutól a következő menzeszig eltelt idő) legyen meg kb. 14 nap. Így kb. a 10. ciklusnapodon van peteérésed. Ezzel szerintem nincs baj, legalábbis én nem tartom elkeserítőnek, hogy pár nappal korábban van peteérésed, mint a nagykönyvben megírt 14 nap.
2014. márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek aki valaszolt, kezdek megnyugodni! :)
2014. márc. 1. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!