Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A (mindig) 28 napos ciklusom...

A (mindig) 28 napos ciklusom 24-ik napján voltunk együtt védekezés nélkül, bennem ment el aztán másnap megjött a 25-ik napon kicsi vérzés a 26 napon nagyon nagy mennyiségű vérzésem volt ma pedig semmi, sivatagi szárazság teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

2014. febr. 27. 15:19
 1/3 Beus1990 válasza:
Szerintem lehet rá esély! Drukkolok neked!
2014. febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Lehetséges baba van a dologban, most én is hasonló szituációban vagyok. Voltam orvosnál is, és van egy 2 mm-es petezsáknak látszó folyadékgyülem a nyálkahártyámban, de azt mondta az orvos nem tudni felszívódó félben van-e vagy tényleg nagyon ciklus végén fogant. Mondjuk nekem nem volt erős vérzésem, csak maszatoltam 3 napig, és teljesen kiszáradtam. Ez volt múlt héten, most meg olyan nagy mennyiségű vizes folyásom van, hogy néha azt hiszem bepisiltem. 3 napja kezdtek el fájni a melleim is stb. Kíváncsi vagyok nálad mi a helyzet! Majd írj kérlek!
2014. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké írok majd,hát érdekes dolgok ezek .. :D de gondolom most én nálam még legalább 2 hét mire kiderül valami vagy már most nem is tudom ilyenkor mi van hogy kell számolni., majd meglátjuk de furcsa az biztos.. de jó lenne ha baba lenne :)
2014. febr. 27. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!