Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most terhes lehetek vagy nem?

Siva23 kérdése:

Most terhes lehetek vagy nem?

Figyelt kérdés
Pereérésem febr.17.én volt,háziorvosom elküldött laborba terhességi tesztre febr.25.én ami negativ lett.a tüneteim nem multak mell feszülés hányinger,albasi fájdalmak.Csináltam tesztet tegnap(28.) Ill.ma is.mind kettö pozitiv lett!!Akkor terhes vagyok??És multkor még korán ,olt a tesztelés?!
2014. márc. 1. 14:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha február 17-én volt peteérésed, akkor nem is lehetett pozitív teszted 25-én. Hiszen pozitív teszt csak a beágyazódást követően lehet, akkor kezd el termelődni az a bizonyos HCG hormon, ami alapján a terhességet ki lehet mutatni, az pedig kb. a sikeres aktust követő 10. nap körül történik meg. Mármint a beágyazódás. Tehát azért lehettek most már pozitívak a tesztek, mert már van annyi HGC hormon a szervezetben, ami alapján kimutatja a teszt. Szóval igen, terhes vagy.:)
2014. márc. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!