Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megneznetek a tesztem? X-epile

Megneznetek a tesztem? X-epile

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma teszteltem es mielott letelt volna a megadott ido zsebrevagtam mert kopogtak.par perc utan neztem meg ujra es latni rajt egy halvany rozaszinu vonalat de szerintem nem ott ahol kene.kozelebb van a controlhoz szerintem.koran teszteltem de mar nem birtam varni.

hogy lehet ide kepet feltolteni????


2014. márc. 1. 14:20
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

[link]


nem tudom megnyitja-e.

2014. márc. 1. 14:24
 2/20 anonim ***** válasza:
kicsit mint ha nagy lenne a távolság a két csík között, de lehet csak rosszul emlékszem, vagy ez ilyen fajta teszt, amugy pozi :)
2014. márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
sajnos az nem az :( az a csík amit te látsz, már bőven a ragasztás alatt van. Ott kellene lennie, ahol a kék beázás van.
2014. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem arra a tavoli csikra gondoltam :) epp az agondom hogy kozel van a controlhoz..attvarialtam a kepet szerkesztoben negativ felebe es szepen kiveheto a csik.csak meg szenvedek a felrakasall mert nem jpg
2014. márc. 1. 14:52
 5/20 anonim ***** válasza:

Jobb lenne,ha az egész tesztcsík a képen lenne.

Megnéztem a saját tesztemet, és a pozitív csík pont a kontroll és a ragasztás között van félúton. Mennyire korán teszteltél?

2014. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

[link]


eleg koran...kedd,szerda kene megjonni.apacska nem birt magaval es magaval rantott engem is

2014. márc. 1. 15:08
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem látom rajta, amit kéne. De tényleg nagyon korán csináltad. Ha volt megtermékenyítés, akkor is csak mostanában történik a beágyazódás. Így nincs értelme a tesztnek. Sztem legközelebb szerda reggel próbáld meg!
2014. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ez nem pozitiv, nincs jo helyen a csik. Lehet csak hibas a teszt
2014. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Szerintem nagyon a control mellett van...na de tesztelek kesobb reggelivel.tunetem van jopar mint mellbe nyilalas,elotej (ezen mondjuk meglepodtem hogy ilyen koran)derek,has szurka es enyhe mindjart megjon erzes,fejfajas(nem vagyok fejfajos)enyhe emelyges,ketszer hasmars minden okolhato etel,ital nelkul es nem egymas utan.par napja pocak szurival kezdodott aztan jott szepen sorban a tobbi.

tudom hogy varni kene meg de hat olyan nehez.

2014. márc. 1. 15:16
 10/20 anonim ***** válasza:
Én ezt teljesen negatívnak látom.
2014. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!