Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 nappal pé előtti együttlétbő...

1 nappal pé előtti együttlétből kislány lehetséges?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy 2-3 nappal pé előtt fogannak inkább a kislányok, mert hogy a fiú sejtek gyorsabbak. De ha 1 nappal pé előtt már ott sorakozik mindenki a petesejt előtt, akkor elvileg ugyanannyi az esély, nem?


Hányan vagytok itt olyanok, akiknek kislány lett így?


2014. márc. 1. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem kötekedni akarok, de miért nem mindegy milyen nemű lesz. Ha fiu lesz nem szereted majd? Miért az a lényeg mi van szegénynek a lába közt?
2014. márc. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"2-3 nappal pé előtt fogannak inkább a kislányok"


peteérés előtt hogyan foganhatna meg bármilyen nemű gyermek is???

2014. márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: mindenképpen szeretni fogjuk:), de már van 2 fiúnk, nagyon jó lenne egy kislány is.


Második: igazad van, rosszul fogalmaztam, mert nem pé előtt fogannak, hanem pé-kor. Pé előtt 2-3 nappali együttlétre gondoltam.

2014. márc. 1. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát logikusan nézve szerintem is olyan 50-50, nem hinném, hogy a "lányos" sejteknek több napig tartana az út. :)

Mondjuk ez is olyan dolog, hogy érted az 1 napot. Mert pl. együtt vagytok este, másnap van ovud (az meg általában a hajnali órákban történik), akkor az csak néhány órás eltérés, nincs 1 nap, de még fél se.

Amúgy meg ezek csak némileg befolyásolják az esélyeket, de ígyis lehet mindkettő.

2014. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!