Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb mikortól kezdődik terhesség...

Kb mikortól kezdődik terhességnél a mellfeszülés?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban 3szor voltam együtt a párommal de nem szeretnék most második gyermeket ....megszakítással "védekeztünk"az utóbbi szex alkalmával nem voltunk biztosak abban h nem e került belém sperma ..akkor vettem 72órás tabit ennek kb 3napja következő héten kellene megjönnie görcsölgetek elég sűrün megyek pisilni is ...vérzes meg nem jelentkezett gyógyszer utan sem viszont voltam mar többször terhes olyankor mindig mellfeszülésem volt ...lehetséges az h eddig mindig volt mell feszulesem terhességeknél most meg nincs es megis az vagyok?

2014. márc. 2. 13:08
 1/3 gabszem ***** válasza:
Nekem az első terhességemnél nem is nagyon volt mellfeszülésem. most a másodikkal 6 hetes terhes vagyok és semmi mellfeszülés
2014. márc. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huuuha...kezdek parázni...köszi aválaszt
2014. márc. 2. 14:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az elejétől volt.16+6hkm
2014. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!