Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor terhesek lettetek...

Amikor terhesek lettetek mikor jelentkezett először a mellfeszülés, akinek volt? Más volt mint a mensi előtti mellfeszülés?

Figyelt kérdés

2014. febr. 24. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanolyan volt.
2014. febr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose feszült a mellem menszi előtt, mikor terhes lettem a nemvárt nap előtt 2 nappal kezdett feszülni. Ez nagyon gyanús volt, és nemvárt napján délután már erős pozit teszteltem.
2014. febr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy hangyányit intenzívebb volt, a 6. hét tájékán jelentkezett.
2014. febr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokkal intenzívebb volt mint mensi előtt általában, ebből is kezdtem gyanakodni. Illetve nem is feszült, inkább a mellbimbóm fájt rettenetesen.

Kb. a mensi 30-32. napja körül lehettem, de nekem elég rendszertelen, 32-50 nap között volt már minden.

Nekem akkor lett nagyon halvány pozi a tesztem, és kb. mára (egy hét múlva) erősödött a csík olyan "igazira".

2014. febr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! Nekem oldalt fáj, de még van négy nap a nemvártig, és máskor is szokott, szóval nem tudom... de reménykedem
2014. febr. 24. 12:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan a nem várt napján kezdett el feszülni, de nagyon. Ha jól emlékszem, 1 hétig is eltartott. Egyébként általában nincs mellfeszülésem.
2014. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én most már a tünetekkel nagyon szkeptikus vagyok. Régen volt egy terhességem, de elvetéltem. Persze mensi előtt minden tünet volt, mellfeszülés, szakadás, alhasi fájdalom puffadás, késszúrás érzés a méhben... És baba lett az első próbálkozásnál. Utána 2 évig próbálkozás tovább, nem lett be, de ugyanezek a tünetek :))) Aztán szakítás miatt kimaradt 2 év, és most a jelenlegi párommal az első hónap próbálkozáson vagyunk túl. A 2 év szünetben egy cseppnyi mellfeszülésen kívül, meg pici alhas fájáson kívül semmi sem jelezte a mensit. Na de most! :) Óvszer nuku és máris mindenféle tünetet észleltem, elég durván :D Ja és nem lett baba.

Ergo, ha nagyon vágysz rá és tudod mit kéne érezned, érezni fogod, ha babás vagy, ha nem :D Legalábbis nálam. Azon gondolkodom, hogy mit tegyek majd peteérés után hogy ezeket ne idézzem elő csupán az agyammal :)

2014. febr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanugy feszült előtte pár nappal, és ahogy jött a nemvárt napja egyre erősebb lett. Még a mai napig van, igaz már enyhébb. 24 hkm
2014. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!