Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol kell mérni a reggeli...

Hol kell mérni a reggeli hőmérsékletet?

Figyelt kérdés
Én mindig is hónaljba mértem, de most olvastam valahol, hogy valaki hüvelybe mérte. Ott kéne???
2014. márc. 2. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nyelv alatt mértem, teljesen korrekt eredményt adott. Hüvelybe nem szeretek tenni semmi eszközt, hónaljban meg sokminden befolyásolhatja, nem volt elég pontos a görbém. 4 évig görbéztem, szóval kitapasztaltam :)
2014. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
Hónaljban semmiképp sem jó, mert nem mutatja ki pont azokat az egy-két tized fokos változásokat, amik miatt egyáltalán méricskélünk. Mindenképp nyálkahártyás felületen, és nem külső bőrfelületen kell mérni, ez lehet a száj vagy akár a hüvely. Én szájban mértem, úgy is jó volt, de én is olvastam, hogy a hüvelyi méricskélés a legpontosabb.
2014. márc. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nyelv alatt, lehetőleg digitálissal (vagy még előtte este rázd le a higanyost) tedd a párnád alá, reggel ez legyen az első dolgod mert ha kimész pisilni, máris megváltozik.

Próbáld mindig ugyanakkor mérni. Nagyjából ennyi.

2014. márc. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
valakinek sikerült így teherbe esnie?
2014. márc. 3. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!