Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 41. napján vok,...

A ciklus 41. napján vok, mensi sehol. Terhesség kizárva. Amíg nem jön meg, addig nem lesz pé. Sem? Most akkor megállt az élet?

Figyelt kérdés

A ciklusom 27 napos,ilyen még soha nem volt.A dokim azt mondta 3 hónap után indítja meg gyógyszerrel.

Amíg nem jön meg,addig ugye esély sincs babóra?


2008. júl. 22. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van.Akkor peteérésed sem lesz. Én most vagyok a 37. napon és nekem sincs baba, legalábbis a tesztek alapján. Holnap megyek dokihoz, aki nagy valószínűség szerint megint csak gyógyszerrel tudja meghozni a mensimet.:( Csak azt nem értem,h miért kell várni 3 hónapot Neked?
2008. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvileg nincs peteérés, gyakorlatilag lehet. főleg akkor, ha fogamzásgátlót abba hagytad, ugyanis az akkor leblokkolt petesejtek érése megindulhat, és akár több is megérhet egyszerre. egyébként én is hasonló cipőben vagyok. abba hagytam a gyógyszert, azóta egyszer volt egy rendes menszeszem, azóta máj. 17 óta semmi. de csak 2 hete próbálkozunk a babával. Még tesztet nem néztem, mert korai terhességet, ha lenne sem mutatná ki. most várakozó állásban vagyok mi az oka, hogy nem jön meg.egyébként, ha megjönne, és szeretnétek a babát, és esetleg tényleg nincs peteérés, akkor, úgynevezett Clostilbegytet- petesejt érlelőt írhat fel az orvos.
2008. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Szeretnénk babát!:)Azért nem indítja gyógyszerrel,mert 3 hónap után kóros a kimaradás.És mivel kívánt terhesség lenne,ha koraterhesség van késői PÉ miatt akkor megmaradjon.

Nem szedtem fog.gátlót.

2008. júl. 22. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!