Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van, hogy a ciklus...

Miért van, hogy a ciklus második felében iszonyú ingerlékeny vagyok? Első felében kiscica, most meg mindenért felhúzom magam.

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A menzi előtt sok nő ilyen. Ez normális, ne aggódj!
2009. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vagyis gondolom megint nem vagyok terhes:(
2009. dec. 12. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ettől még lehetsz terhes. A menzi előtti terhességi tünet nem igazán jelentkezik, ha igen, akkor szinte megegyezik a menzissel. Amíg nem késik ezek kétes dolgok lehetnek: puffadás, pisilés, ingerlékenység, farkaséhség, megjönérzés vagy szurkálás a méhben, cicifájdalom... Ha már késne és ezek közül fennáll valamelyik akkor már azt mondanám hogy valószínű baba. De menzi előtt nem lehet tudni. A folyásra meg abszolút nem lehet adni, van akinek nincs folyása és az babát jelent (mint nekem) és van akinek krémes és az jelent babát míg másnak menzit (mint nekem). Na ezt jó kacifántosan írtam. :)


Drukkolok hogy kisbabád legyen! A nem várt napján akár tesztelhetsz ha úgy érzed!

10 hetes kislány anyukája

2009. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
gratulálok!!!!! :)
2009. dec. 12. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!