Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, mikor teszteltetek...

Lombikosok, mikor teszteltetek elöször halvány pozit? Mutatnátok képet?

Figyelt kérdés
et+hányadik napon?
2014. márc. 4. 17:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Sok ismerösöm van akinek volt lombikja nálam egyéb probléma van de sok ilyen csoprtban benne vagyok és sok beavatkozást "végig aszisztáltam" már.

Általában 10 naposan már ki szokta mutatni a 10-es teszt. Tehát ha 3 naposat kapsz vissza akkor ET+7 napon de ismerek olyat aki egy 6 napos fagyi babát kapott vissza és ö ET+4. napon már pozitívat tesztelt.

2014. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
2014. márc. 4. 17:57
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ET+10 napon délutàni vizeletből 25-ös tesztel volt halvàny pozitìv.

Feltettem akkor ide a képeket és a legtöbben azt ìrtàk,hogy negatìv:-)

El is bizonytalanodtam,hogy tuti csak beképzelem a két csìkot:-)

De szerencsére tényleg ott volt:-)

Most vagyok 17 hetes és ikrek:-)))))))

Te hol tartasz?

2014. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

5 naposakat kaptam vissza, et+10.napon teszteltem. 25-ös teszttel, délutáni vizeletből.

nem az első volt már, de először éreztem marha nagy késztetést a tesztre.

Baromi halvány volt, de láttam. A férjem azt mondta, csak odaképzelem (de pár perc múlva már ő is látta)

A 10-es teszt hófehér volt ugyanekkor.


Vérvételen nagyon magas hcg értékem volt, de "csak" egy baba volt ott, aki azóta már 3 hónapos

2014. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
dejo nektek.Et+8.napon vagyok(3db 3napos babákkal) és el vagyok keseredve.Egészen biztos voltam a sikerben a mai napig.Csináltam 10-es tesztet és olyan halvány csik van rajta,mintha szellemcsíkos lenne,világosban ablakban látszik,vagy lámpánál.El vagyok keseredve....tudom korán van:(
2014. márc. 4. 19:47
 6/15 A kérdező kommentje:
egyetlen egy dolog van ami miatt bízom az a haspuffadásom ami olyan mint egy 4hónapos terhesé.Pedig eszem a sok fehérjét és iszom a vizet.
2014. márc. 4. 19:49
 7/15 anonim ***** válasza:
ha halvány csik van miért vagy elkeseredve? A halvány csik is csik.... van akinek késöbb mutatja ki. egyik barátnömnek aktus után 20 nappal lett elöször pozitív a teszt biztos a peteérs ideje mert uh-os követése volt. Mint tudjuk akkor már rég pozitívnak kellett volna lennie. AZért nem kötelező már kimutatnia. lehet holnapra erösebb lesz...
2014. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Et+8, délutáni pisiből, de tök halvány lett, először azt hittem, a szemem káprázik.

Amúgy azt mondják, hogy nem szabad előbb tesztelni, mert az ember esetleg negatívat tesztel és elkeseredik, pedig lehet, hogy csak korai volt a teszt.

2014. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Képet tudsz feltenni?
2014. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem látszódik a képen semmi sajnos:(
2014. márc. 4. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!