Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Tegnap voltam vérvételen,...

SOS! Tegnap voltam vérvételen, terhes lennék?

Figyelt kérdés

Nagyjából 4 nap múlva jön meg a menstruációm és a következő érték szerepel a leleltemen:

HCG 58,9 U/L

Referencia nem terhes esetben: <2,7 U/L


Ezt ugye nem azt jelenti,hogy terhes vagyok?Nem számítottam erre az értékre és meglepődnék,ha az lennék. Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. márc. 6. 09:38
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Tudsz képet rakni?
2014. márc. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Azon gondolkodtam, hogy azt mondtad, hogy te nem szeretnél babát, a párod viszont igen. És írtad, hogy peteérés körüli napokon megszakításos módszerrel védekeztetek. Mi van ha kicsit később szakította meg a párod a dolgokat? :)
2014. márc. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem vàrj holnaputànig, mert a hcg is 2 naponta duplàzòdik. :-)
2014. márc. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

sajnos képet nem tudok most feltenni,de totálisan negatív,mindenesetre holnap is csinálok,és azután,stb. jövőhéten elmegyek még egy vérvételre,ha nem jön meg addig. mit tegyek most,érdemes nőgyógyászhoz fordulni vagy várjak? nagyon kétségbe estem.

a párom szerintem nem szúrna így ki velem,tudja,hogy félek még nagyon a terhességtől.

2014. márc. 6. 11:13
 25/35 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem még ne menj dokihoz. És ha tényleg baba van mi lesz a sorsa?
2014. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Várj még pár napot a következő teszteléssel! Ha az is negatív, szerintem utána menj vérvételre. Nem szeretnék nagyon személyeskedni, de miért félsz a terhességtől? Hány éves vagy? Természetesen nem kell rá válaszolnod ha nem szeretnél :)
2014. márc. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
77%
Házidokid nem birod felhivni, hogy megjött az eredmény és ezt látod rajta?
2014. márc. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
75%

Ilyen hcg eredménnyel biztosan az vagy. (tapasztalat)

A teszt nem mutatta ki, mert nem volt elég koncentrált a vizeleted. Reggeli elsőből már simán fog látszani.

Főleg, hogy ha a menstruációig még 4 nap van hátra, ha a mensi elmaradása után teszteltél volna, nagy valószínűség szerint erős pozitív lett volna, de így is fog majd a teszteken látszani.

Én sem akartam gyereket, párom igen, ugyanúgy éreztem, mint te, de végül belementem. 2. hónapban teherbe estem. Én sem éreztem magamat még késznek a terhességre, anyaságra, de az ember 9 hónap alatt hozzászokik a gondolathoz. Azóta sem bántam meg, sohasem, hogy végül belementem a gyerekvállalásba.

2014. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok és egyszerűen nem érzem késznek magam erre az egészre.rettenetesen félek,hogy mi lesz. de ugyanúgy félek az abortusztól is...már minden hülyeség megfordult a fejemben,nem tudom,mit tegyek,annyira kétségbe vagyok esve...persze tudom,védekezni kellett volna rendesen és utólag hiába "sírok",de nagyon-nagyon-nagyon félek. persze a párom támogat,akárhogy is döntök,de még én is gyereknek érzem magam. mióta megkaptam az eredményt,teljesen le vagyok sokkolva,és fogalmam sincs,mit kéne tennem...
2014. márc. 6. 14:49
 30/35 A kérdező kommentje:

hát én semmit nem értek,fél órája megjött rendesen,piros színű,minden stimmel. megnéztem ciklus.hu-n és úgy tűnik rosszul emlékeztem,mert mára írta,hogy meg kell jönnie,így is történt. azért jövő héten a végére járok.

köszönöm,minden válasz hasznos volt!

2014. márc. 6. 18:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!