Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. hetes terhes vagyok, amit...

12. hetes terhes vagyok, amit furcsállok hogy engem még sem az orvos sem a védőnő nem küldött vérvételre. Belgyógyászaton voltam,12. heti ultrahang megvan. Ti hanyadik héten voltatok vérvételen?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem a kombinált teszt miatt volt vérvételem a 12. héten, de előtte nekem sem.

16 hetesen,amikor az AFP-hez vették, akkor adott a doki beutalót ellenanyag vizsgálathoz, mert általános vérképhez!

2011. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Betöltött 12. hét után kell menni mindenkinek, ez a protokoll, akkor vesznek vérképet, vércsoportot és genetikai kombinált teszthez markereket. Tudtommal ez mindenhol így megy, és a 12 hetes UH napján veszik le, mert annak az eredménye is kell a kombinált teszthez. Szerintem kérdezz rá...
2011. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a 12. héten voltam először, akárcsak Uh-on is, illetve már belgyógyászaton is. Valahol már küldik a kismamákat rögtön az elején, de a 12. hét környékén biztos kellene. Ezért te is kérdezz rá, vagy kérj beutalót, akár a háziorvosodtól is, ha nem éred el a nőgyógyászodat.

2011. júl. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A protokoll szerint a 16. héten van az első vérvétel.

A 12 héten ott vesznek le vért, ahol csinálnak kombinált tesztet, de nem minden intézményben csinálnak.

2011. júl. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 8 hetesen voltam először vérvételen és vizeletvizsgálaton.
2011. júl. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már engem is elküldtek az első trimeszterben. ellenanyagot is kértek.
2011. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Atroposz ***** válasza:
8 hetes elmúltam de már volt vérvétel, belgyógyászati vizsgálat már csak fogszihoz kell mennem
2011. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Elég különleges a védőnő akihez tartozom, 12. heti ultrahangot is valahogy elfelejtette mondani. Mikor rákérdeztem, hogy az hogy működik , ő küld vagy magamtól menjek, csak nézett rám. Aztán azt mondta majd ráérek menni a 13-14. héten. Na én elmentem a 12. héten.

2011. júl. 30. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!