Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretkezés után azonnal...

Szeretkezés után azonnal pisilni mentem és ki is jött az ondó. Ez peteérés előtt 3 nappal történt. Szerintetek van esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Volt már valaki itt közületek, aki szeretkezés után pisilni ment és mégis terhes lett? Nem elég az ondónak annyi idő, ami a szeretkezés alatt rendelkezésére áll?

#pisilés #teherbeesés #ovuláció előtt 3. nap
2014. márc. 6. 09:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
van, egyik barátnöm 1 perc után irrigált (a barátja szó nélkül elment benne), mégis terhes lett.
2014. márc. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem mindig kell pisilni menni,így ki is jön szinte rögtön. Sosem görcsöltünk,h.na most fekve maradok a kissrácoknak időt hagyva a "támadásra" :-)

2x estem így teherbe,szinte az első hónapban,ahogy elkezdük a nem védekezést.

2014. márc. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm. Tudom, furcsa kérdés, de azt meg tudnád esetleg mondani, hogy peteéréskor történt ez az eset? Mert nekem 3 nappal később volt PÉ-m.
2014. márc. 6. 10:08
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehetsz terhes. 1. Nyilván nem a szeretkezés alatt rendelkezésre álló idő alatt fog megtörténni a megtermékenyítés, de nem jön ki az összes spermium - elég egyszerű fogamzásgátló módszer lenne ez, ha így lenne.

2. Pont "jókor" csináltátok, ugyanis a spermiumok átlag 72 óráig életképesek, tehát ott várják a petevezetékben az éppen tüszőből kirepedő petesejtedet 3 nap múlva.

Bár nem derült ki számomra egyértelműen,h szeretnéd-e vagy sem a terhességet. De ha nem, akkor mindenképp vegyél be esemény utánit a szeretkezéstől számított 72 órán belül.

2014. márc. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Nagyon szeretném a terhességet és nagyon izgulok, hogy sikerüljön. 27-én késő este voltam együtt a párommal és elvileg 2-án kellett lennie a peteérésnek. Azóta figyelem magamat és annyira izgatott vagyok, mindenben jelet szeretnék látni.

2014. márc. 6. 10:15
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez esetben drukkolok, h összejöjjön a baba :D
2014. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is simán összejöhet. Tudod, a sok millióból elég, ha csak 1 célt ér. Nem baj, ha a többi visszacsorgott.
2014. márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én zuhanyozni mentem rögtön utána, a Férjem még kérdezte is, hogy most akkor nem akarjuk, hogy összejöjjön a baba?! Mondtam, hogy dehogynem és nem ezen múlik majd. Így is lett. 2 hét múlva pozitívat teszteltem :)
2014. márc. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, én ugyanígy vagyok mint te akció a PÉ előtt 3 nappal... :)

Drukkolok magunknak!!

2014. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Én nagyon örülnék neki, ha sikerülne, de most az alhasambana hüvely felett érzek néha szúrogató érzést, ezt érzem általában menzesz megjövetele előtt is. Semmi egyebet. Tudna nekem válaszolni valaki, hogy mit kellene éreznem sikeresség esetén?

Szeretném ezt a babát :)

2014. márc. 6. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!