Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » MensMentisbe járt valaki? Ott...

MensMentisbe járt valaki? Ott csináltattad a labort? MEnnyibe állt meg csak a labor?

Figyelt kérdés
Pcot szeretnék kivizsgáltatni

2014. márc. 6. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Fent van az árlistájuk.

30ezerből meg van. Ebben benne van a 3. napi hormonsor és 5 pontos terheléses cukor és inzulin vizsgálat.

2014. márc. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt láttam h van árlista csak azt nem tudtam a sok hormon közül nekem mi kell!:D

Köszi! Amugy ebbe van nyaki uh is? Vagy azt nem nézik?

2014. márc. 6. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyaki uh nekem nem volt. Csak labor, cukor, inzulin és hormonok, kb. 25-re emlékszem mindennel együtt. Sok dokis konzultáció volt, mert a gyógyszert állítgatni kellett, de idővel távkonzultációra tértünk át, úgy olcsóbb lett. Nagyon gyorsan meg vannak az eredmények, a diagnózis és a kezelés kezdése, villámgyorsan segítettek, most született nemrég a kisfiam. Mindent megért!
2014. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyaki uh-t csak akkor néznek, ha valai ok van rá.

Ami neked kell:

3. napi hormonsor:

lh

fsh

prolaktin

ösztradiol

progeszteron

tesztoszteron

tsh

t3

t4


és 5 pontos terheléses cukor és inzulinvizsgálat.

2014. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Akkor azt hiszem kérek időpontot! Jó lenne helyrerakni az egészségem:)!
2014. márc. 7. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!