Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg szerintem még korai...

Elvileg szerintem még korai lenne, de azért megkérdezem. Egy héttel vagyok peteérés után. Ilyenkor már jöhet az ólmos fáradtság, mint koraterhes tünet?

Figyelt kérdés
Az első terhességnél is csak az volt a jel, hogy nem bírtam ébren maradni... most is ez van, 7 napppal PÉ után. Vagy ez csak az időjárás+ front??? :-DDD
2009. dec. 13. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Mind a kettő okozhatja,terhesség,é front is,esetleg egy kezdetleges megfázás!

Kívánom,hogy a terhességtől legyél álmosan fáradt:)

Amúgy én is így vagyok ezzel,csak én a 10-ik dpo-n vagyok,de hamarabb kezdődött!

Más "tüneteim"is vannak,de lehet pms tüneteim vannak.Sajnos nem tudom megkülnböztatni a pms-t a terheségtől.

Ezeket nem prodikálom,hanem vannak:

-örökké aludnék--ma egy picit jobb volt:)

-sűrűn járok pisilni--de éppen azért átalszom az éjszakát

-melleim durrantak--másik melit hordok

-5-ik és 9-ik dpo-n vércseppek

-hőm felmet vissza,és csak tegnapra esett le egy napra 2 tizedet--most 37.

Szerinted?

H.

2009. dec. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igazából azért is tettem fel a kérdést, mert hiába szültem már egyszer az elsőnél is az volt, h állandóan minden terhestünetem megvolt ill. PMS tünet volt, de ugye mindig azt hittem terhestünet, aztán mikor terhes lettem akkor meg semmi tünetem nem volt pont, csak utólag visszagondolva az istentelen álmosság. :-DDDD

A jeleid bíztatóak, de nekem is mindig az volt (hőgörbe, és egyebek) aztán akkor lettem terhes, mikor a fene sem hitte mert semmit nem éreztem...

2009. dec. 13. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem bőven a mensi előtt jelentkezett az iszonyatosan elviselhetetlen mellfájás, úgy húzott, hogy azt hittem, leszakad!!! (7-10 dpo)

Emellett az örökös álmosság volt jellemző:

vagyis nappal folyton aludtam volna, de ezt nem engedhettem meg magamnak, ezért du.5-6 óra felé elaludtam, estére 8-9küröl felkeltem, majd rendesen visszaaludtam, viszont éjjelente többször felébredtem és reggel 5-6 felé végképp nem tudtam már aludni.

Ez ment hetekig!!! Őrjítő volt. Sajnos vége lett hamar, mert a baba meggondolta magát :(

2009. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedvs 2-ik:

Hány hetes voltál mikor kideült a terhességed?Megkérdezhetem miért nem maradt meg a baba?

A tüneteim ugyanaezek mint neked az álmossággal kapcsolatban.

2009. dec. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát,én teszteltem a 10. dpo-n, de negatív lett, de biztos voltam benne, úgyhogy nem izgattam magam.

Majd teszteltem a 14.dpo-n clearblue-val, ott volt a csík! Majd rá két napra voltam UH-n, ahol látták a petezsákot. (okom volt rá,h mentem)

Hát aztán a kis pöttyünk a 9. héten feladta. ennyi.

2009. dec. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom:(

Kívánom,hogy nagyon hamar érezd át a kis csodát.

2009. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!