Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy hallottam, hogy az E...

Úgy hallottam, hogy az E vitamin segít a teherbeesésnél, de mennyit ajánlott szedni belőle?

Figyelt kérdés
2008. júl. 22. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt inkább a nőgyógyásztól kellene megkérdezni, mert én úgy tudom, hogy a terhesség alatt csínnyán kell bánni bizonyos vitaminokkal.
2008. júl. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia.én is halottam róla és 9 hónapig szedtem is.a 40.hóban terhes lettem, de már nem szedtem az e vitamint,hanem ovú tesztet próbáltam ki.nekem ez jött be elsőre.ittam teákat,szedtem e vitamin, vettem ovú mikroszkópot.semmi eredmény nélkül.tudom milyen érzés amikor az ember mindenáron gyereket akar.mindent kipróbál.én is igy tettem.nekem nem vált be sajna.remélem neked be fog.sok sikert neked.


16 hetes kismami

2008. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
megint én vagyok,a 10. hónapban lettem terhes,nem a 40.ben, félreütöttem, bocsi.
2008. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Napi 1-et kell szedni! Én is most kezdtem nemrég...

sok sikert!

2008. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt szerintem mindent megtalálsz róla:

[link]

2008. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!