Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elevit vitamin mennyire...

Az elevit vitamin mennyire segit a megtermekenyitesben? Ti hasznaltatok? Tapasztalatokat varok, meg barmi mas eszrevetelt

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem segít a megtermékenyítésben. Én szedtem,de már csak mikor terhes voltam és akkor sem sokáig mert rettentően ideges voltam tőle, és ingerlékeny. Bár a betegtájékoztatón rajta van , hogy érzékeny egyéneknél ilyen tünetek is mutatkozhatnak. Hát ezek szerint én érzékeny vagyok :S

Ha terhesvitamin, akkor én inkább a Gravidára szavazok.

2011. szept. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem segit aa teherbeesesben, csak megfelelo vitaminszintet keszit a szervezetedben a babanak is. Azert javasolt szedni tervezett terhesseg elott is, mert mire kiderul, mar 5-6 hetes a terhesseg es az elso hetekben nagyon fontos a folsav es a vitaminok.
2011. szept. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én elkezdtem szedni az elevitet,mikor babát szerettünk volna,2 hónapig nem estem teherbe,majd kaptam egy doboz folsavat,na mondom akkor szedem ezt is.A következő hónapban teherbe estem.Hogy most ez minek volt köszönhető,nem tudom,de hiszek abban hogy a folsav segitett.Szerintem inkább azt szedjél,sokkal olcsóbb mint az elevit.Majd ha sikerül a baba ráérsz elkezdeni az elevitet.
2011. szept. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 sumergo ***** válasza:
89%
Semmiféle terhesvitamin nem segít a teherbeesésben, ha alapból nincs vitaminhiányod (mert az gátolhatja a terhesség létrejöttét). Azért szokták előre javasolni, hogy feltöltse a vitaminkészletet a szervezetben, de a konkrét megtermékenyülésben nem segít, és a folsav sem. Amúgy én szedem, semmi bajom tőle, elégedett vagyok vele.
2011. szept. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Manka68 ***** válasza:
100%

szia!

Nekem sem segített, hiszen csak egy vitamin, viszont folyamatosan roppant éhes voltam tőle.

Itt figyel a doboz a fiókomban, de azt hiszem, nem fogom beszedni.

2011. szept. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A húgomnak nem ajánlotta a nőgyógyásza az elevitet. Nem tudom, miért, de a húgom így ladyvitet szed.

2011. szept. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A terhes vitamin nem segíti a teherbe esést.Van a clostybegyt tabletta.az erre van,meg a a cickafarkfű tea ,és a palástfű,amiről linkeltem neked.

2011. szept. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Híztam tőle 35 kilót ! Most femibiont szedek !
2011. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már szedtem akkor is amikor még csak terveztük a babát, mondván hogy felkészítsem a szervezetem. De nem jött össze.

Abbahagytam az Elevit szedését (mert már besokalltam stb.), következő hónapban megfogant a mi kis kincsünk.


Nem tudom mennyire függ össze a két dolog, de mindenestre én nem szedném a helyedben terhesség előtt.

2011. szept. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Csatlakozom az előttem szólóhoz, én 2 évig szedtem, mert ugye a tervezett terhesség előtt 3 hónappal már javasolt, meg ugye terhesség alatt is, és nem tudhattam mikor esek teherbe. Abbahagytam, egyből kismama lettem. Inkább akkor segít teherbe esni, ha nem szeded. Ez furcsán hangzik,tudom, de a teherbeeséshez semmi köze! 6 hetesen tudtam meg h kismama vagyok és onnantól szedtem, de csak minden másnap, és nem elevitet, hanem gravidát, mert az a magyar nők igényeihez van alakítva. (előtte 2 évig is gravidát szedtem) Az elevit is csak a gyógyszeripar miatt van agyonreklámozva.
2011. szept. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!