Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Befolyásolja a teherbeesést a...

Befolyásolja a teherbeesést a rendszeres pecsételő vérzés menstruáció előtt?

Figyelt kérdés
Mentsruáció előtt kb. egy héttel rendszeresen van pecsételő vérzésem, kb. 3-5 napig, majd nagyon erős görcsölés közepette megbetegszem.
2008. júl. 22. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy megbetegszel? Ugy erted, hogy annyira gorcsolsz hogy nagyon rosszul vagy? Voltal mar vele dokinal?? Nezesd meg a hormonjaidat, ha azok rendben vannak ,meg egy esetleges UH is rendben talalja a petefeszkeket, akkor elvileg nem baj a pecseteles, hisz mindenkinel mashogy zajlik le a ciklus.
2008. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Vérvételen még nem voltál? Lehet, hogy a hormonjaid nem müködnek jól.
2008. júl. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocs, az hogy megbetegszem az a menstruációm első napját jelenti, amikor ténylegesen nagy mennyiségű vér távozik a szervezetemből. Ez viszont nagy fájdalommal ját, amit csak gyógyszer mellett bírok ki. De ez azóta így van, amióta először megjött. És már 30 éves vagyok ...
2008. júl. 22. 17:23
 4/8 A kérdező kommentje:
Vérvételen voltam (3. és 21. napon), az eredményeim jók és UH-on sem látott a doki semmit.
2008. júl. 22. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat ha UH meg vervetel eredmenye is jo, mint ahogy irod, akkor szerintem semmi ok az aggodalomra. Te igy szulettel, nalad ilyen eros fajdalommal jar a menses. Van aki meg el is ajul, illetve aki csak gorcsoldo injekcioval birja a fajdalmat, de aznap se dolgozni, se suliba nem bir menni es csak fetreng. Talan egy gyerekszules majd megoldja a problemat (remelem!). Amugy ezek alapjan szerintem akkor nincs okod az aggodalomra a pecsetelessel es teherbeesessel kapcsolatban. A te szervezeted igy mukodik, ez a normalis nalad es ennyi. (Azert nem irigyellek, en is szoktam nagyon gorcsolni mondjuk.)
2008. júl. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is nagyon sokáig erős fájdalommal járt a mensim. Kb 2 évvel ezelőtt felkerestem egy kineziologust /pánikbetegség miatt mentem el hozzá/. Az egyik alkalommal pont aznap jött meg amikor hozzá mentem és ezt el is mondtam Neki. Megbeszéltük milyen volt a legelső mensim, 11 éves voltam és senki sem világositott fel mi is a menstruáció. Gondolj bele 11 évesen egyszer csak elkezdesz vérezni és nem tudom miért. Pont iskolában voltam. Amikor hazamentem akkor az anyu elmondta, hogy ne ijedjek meg, de akkor már késő volt. Szóval ezt a félelmet hordoztam magamban sokáig. Mostanában csak enyhe hasfájásom van és az sem tart sokáig.
2008. júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem amikor ezek a tünetek jelentkeztek, azt mondta a nőgyógyászom, hogy valószínűleg nem volt akkor peteérésem. De ha nálad ez rendszeres akkor lehet hogy normális. Mindannyian mások vagyunk és még a dokiknak is különbözik a véleményük ugyanarról a dologról, úgyhogy érdemes több dokit is felkeresni.
2008. júl. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy alacsony a progeszteron szint/ sárgatest hormon.

Nekem is volt ilyen egy időben és nekem ezt mondta a nődoki.

2014. febr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!