Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklusom 30. napja van ma...

Ciklusom 30. napja van ma 72óras tabit vettem be 25. en.11napja csinaltam tesztet szerintetek bizhatok a negativ eredményben?

Figyelt kérdés
72óras tabi terhesseg

2014. márc. 7. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
aktus után két héttel mutatja a ki a teszt
2014. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
11 napja vesszőt kihagytam ma csinaltam tesztet bocsi..
2014. márc. 7. 22:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csináltál tesztet, akkor már tudod az eredményt, nem?
2014. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert a mensim nem jött meg ...+olvasgattam h 7nap a beágyazódás és aggódom ...:/
2014. márc. 7. 22:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy a tabletta hatott ha babás voltál. Én nem aggódnék egy ilyen hormontartalmú készítmény után.
2014. márc. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek a gyógyszerek nagyon összezavarják a ciklust. Valószínűleg a következő 1-2 ciklusod sem lesz még teljesen normális. Szokásos következménye,h több mint 30 napos a ciklus, a menstruáció pedig jóval fájdalmasabb a megszokottnál. De van olyan is,h kimarad menstruáció.
2014. márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. márc. 9. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!