Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy ilyen gyorsan...

Lehetséges hogy ilyen gyorsan teherbe estem?

Figyelt kérdés
12.30-án szültem. Szoptatós anyuka vagyok. A párommal 5 hetet vártunk a szexszel. A 6 hetes kontrollra a 9 héten került sor, mert megjött 2.14-én egy kicsit majd 2 nap elmúlt és vissza jött 17-18-19-én minimálisan. A doki hüvelyi uh-t csinált és ott látott vmit… a papíron 11mm-es nyálkahártya és 6 mm-es petezsák áll. Folyamatosan negatívak a tesztek… szóval nem egyértelmű se a dokinak se nekünk…
2014. márc. 7. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha volt már menstruációd akkor már bőven újra teherbe eshettél, ha nem védekeztetek.
2014. márc. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
és mi lesz a babával?
2014. márc. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy a doki nézett el valamit. Ha mégis terhes vagy, lehet nem lesz problémamentes a dolog, mert minimum hat hónap kell ahhoz hogy a szervezeted regenerálódjon. Az a 11 mm-es nyálkahártya sem túl vastag. Mindenesetre drukkolok hogy minden rendben legyen.
2014. márc. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megtartom ha igen! Nem engedném el soha! Mert ha ránézek erre a csöpségre ő is mindig eszembe jutna… valamiért így kell lennie ha teherbe estem.
2014. márc. 8. 07:15
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Nemértem miért nem lehet védekezni!!! A saját és a babád életével jàtszol......
2014. márc. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

nem értem miért kell támadni a kérdezőt!!

Más is esett teherbe ilyen hamar,és meg is születetta baba egészségesen.6 hetet kéne várni,de most nem az az 1 hét számít,bár én elmentem volna kontrollra,amig a doki nem mondja hogy minden rendben,addig kibirom......ennyiben nem értek csak egyet a kérdezővel.

2014. márc. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem lehetséges. Van egy baràtnőm, akinek nem egész 11 hónap van a 2 lànya között. Sok erőt a gyerekekhez. :)
2014. márc. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves hatos! Az a 6 hét a szülés utáni lábadozásra vonatkozik. Az újbóli teherbeeséshez minimum hat HÓNAPOT szoktak javasolni de inkább 1 évet. Ennyi ugyanis kell a méhnek hogy regenerálódjon. És igen, meg lehet szülni így is a babát egészségesen, de nagyobb a rizikója a vetélésnek és egyéb komplikációknak. Erre hívtuk fel a kedves kérdező figyelmét.
2014. márc. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de nem mindegy hogy ezt hogyan teszitek....más lett volna ha szoltok h erre vagy arra kell jobban vigyáznia,stb....mint hogy rögtön azt irjátok h életeket veszélyeztet.valaki direkt ilyen kis korkülönbséget akar.....
2014. márc. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajnos a gumit nem tudom elviselni :( amúgy igaza van mindenkinek! Úgy néz ki hogy nincsen baba. :( pedig már annyira örültem! Most meg szomorú vagyok. A kislányunkra 1,5 évet vártunk! Örültem volna ha összejön.
2014. márc. 10. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!