Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mennyit vartatok ujbol...

Ti mennyit vartatok ujbol probalkozni veteles utan? Hany hetes veteles utan? Milyen gyorsan sikerult teherbe esni ismet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
9 hetesen volt missed ab műtétem. 4 hónapot vártunk, és már a legelső hónapban megfogant a kislányunk.
2013. máj. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem a 18-ik! heten ment el. Megszultem, de be kellett fejezni mert a mehlepeny nem jot ki egyben. Nem hittem volna hogy ilyenkor meg elofordulhat, es raadasul elojele sem volt....
2013. máj. 5. 10:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Részvétem.

Szerintem ilyen esetben legalább 6 hónapot kell várni.

Kiderült mi okozta?

2013. máj. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem 10. héten volt, fél évet kellett várnunk. most vagyunk a 3.hónapban, még próbálkozunk
2013. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

7 hetesen, spontán vetélés után. A saját dokim épp szabin volt, így végül két doki nézett meg, egyik 1 hónapot, másik 3 hónapot mondott várakozási időnek. Igazából mindegy, mert 9 hónap múlva estem teherbe újra, már 1,5 éves a kisfiam :)

Részvétem Neked, kérdező, szörnyű lehetett átélni... Ha ez picit vigasztal, az édesanyám 21 hetesen vesztette el és szülte meg a (legidősebb) testvéremet. Rá kb fél évre lett újra terhes majd kis korkülönbséggel (19-20 hónap) szült 3 makkegészséges gyereket, teljesen problémamentes terhességek után.

2013. máj. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11 hetes volt, fél évet vártunk. Másfél év kellett clostival sikerült. Most két éves, második babát várom ő spontán jött. 9hkm
2013. máj. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az enyém 9 hetes volt.:-( 2 hónapot vártunk, de 11 hónap múlva sikerült clostival teherbe esnem.

Most 5 hónapos, őszintén remélem, hogy neked is sikerülni fog!

2013. máj. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mi az a closti?
2013. máj. 6. 22:22
 9/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!