Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 20-23. nap körüli hasszurkál...

A 20-23. nap körüli hasszurkálás, nagyon enyhe görcsölés utalhat terhességre (28 napos ciklus mellett), vagy inkább a közeledő menstruációt jelzi?

Figyelt kérdés
2008. júl. 22. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ez olyan kerdes, mint a "hanyingerem van, lehetek terhes???", ergo 50-50% az esely. Lehet a kozelgo mensi elojele is, lehet gorcsolgetes akar koraterhessegi tunet is, mikor nyulnak a mehszalagok, stb....


Csinalj egy tesztet, de hogy ne vagj ki egy vagyont naponkenti, ketnaponkenti tesztelgetesre, varj meg minimum a 28.napig! En is igy tettem mult honapban, es jo hogy vartam, mert meg is jott :((( , legalabb a tesztet megsporoltam.

2008. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az elozo elso mondatat ugy ertettem, hogy a hanyingert is okozhatja terhesseg is, de akar gyomorrontas, vagy ehseg, millio dolog. Ugyanigy ez a gorcsolgetes is lehet mensi elojele, de lehet mehszalagok nyulasatol, beagyazodastol. Ezt tenyleg nehez megmondani. Ha mar legalabb 2-4napja kesne a mensid, es ugy gorcsolgetnel, akkor nagyobb valoszinuseggel mondanam, hogy terhes vagy.


En eddig egyszer voltam terhes csak, sajnos az a baba nem maradt meg :( , de emlekszem en is vartam ,hogy ne mikor jon meg a mensi , epp 3-3.5hettel korabban hagytam abba a fogamzasgatlo szedeset, es mar nem is jott meg soha tobbet, mert babas voltam, ugyanigy gorcsolgettem mar vagy ot napja, es csak 1 napos kesesnel teszteltem (de mondom mar napok ota gorcsolgettem) es olyan eros pozitiv lett a teszt ,mint a huzat. Csak pislogtam! :)

2008. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!