Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiürült már a szervezetemből?...

Kiürült már a szervezetemből? Most lehet a peteérésem?

Figyelt kérdés

A párommal kisbabát szeretnénk! 1,5-2 honapja nem szedek fogamzásgátlót (stodette) .. ennyi idő allatt kiürülhetet a szervezetemből?


A második kérdésem: az alhasam tegnap előtt óta iszonyúan görcsöl de csak ugy hogy tegnap előtt és tegnap a jobb oldalán ma pedig a bal oldalon. Nyomásra nagyon érzékeny. A folyásom is több. mennyi a valoszínűsége hogy az ?



2014. márc. 8. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem javasoltak tabi után várakozási időt. De orvosa válogatja... Szóval ne erre adj, hanem a saját orvosod szavára.

A tüneteidből nehéz megmondani, hogy pé-e. Lehet. LH teszt? Nem csináltál? Orvosi vizsgálaton jártál mostanában, mert sajnos mástól is lehet, az, hogy nyomásra érzékeny... Hááát, nem tudom.

Milyen a folyásod? Tojásfehérjés?

2014. márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kb 2 honapja voltam nala

nem csinaltam semilyen tesztet

volt mar maskor is igy akkor a hazi orvos azt mondta hogy valoszinu peteeres de ez most jobban faj mint akkor volt .. vagy lehet azert erem jobban mert mar nem szedem a gyogyszert ? amugy hat kb igen olyan az allaga :)

jo lenne tudni hogy az lehet el meg hogy ki mehetet e a szervezetembol mert nagyon szeretnenk ezt a babat :)

2014. márc. 8. 16:24
 3/5 A kérdező kommentje:
ja ez a menstruacióm utáni 11. nap ha pedig a menstruáció 1. napjától kell számítani akkor a 14.
2014. márc. 8. 16:41
 4/5 anonim ***** válasza:

A barátnőm abbahagyta a fog.gátlót és köv.hónapban terhes lett. Nem kell várniuk egyáltalán.

Peteérésed van...

2014. márc. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is fogamzásgátló utáni 2. hónapban lettem terhes, most viszont pé-m sincs.

1. voltam.


"X"

2014. márc. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!