Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem várom. Hányinger,...

Holnapra nem várom. Hányinger, émelygés jelentkezhet már ilyen hamar?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy minimum 2-3 hét múlva kellene jelentkeznie először, ha gyereket várnék.
2014. márc. 9. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
még picit korai lenne. első tünetek inkább a mell érzékenysége, esetleg megnagyobbodása, fáradékonyság, aluszékonyság. de eltérő lehet.
2014. márc. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem is korai.


Az a baj, hogy nekem mensi előtt is fájnak a melleim, meg picit nagyobbnak is tűnnek, szóval ez nem irányadó. : /


A héten viszont 2x is aludtam délután...ez jó jel lehet, bár nem élem magam nagyon bele, mert már voltak hasonló tüneteim, aztán végül mégiscsak megjött pár nap késés után (amúgy nem szokott késni).

2014. márc. 9. 11:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a nemvárt előtt két nappal volt reggeli émelygés, aztán előtte egy nappal ebéd után jött rám a hányinger, plusz már 3-4 nappal előtte szédültem párszor napközben. Nem várt napján erős pozitív lett a tesztem.
2014. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ, szokott-e ilyenkor lenni. :) Ha nem, akkor jelezheti is. ;-)
2014. márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ma van a nemvárt napod :) Teszteltél?
2014. márc. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem jött még meg, de nem tesztelek még, mert volt már olyan, hogy késett, teszteltem, aztán nagy csalódás és 2 nap múlva megjött...
2014. márc. 10. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!