Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan vagyunk itt, akik a...

Hányan vagyunk itt, akik a második/sokadik babát várjuk? Mennyi ideje próbálkoztok? És az első baba mennyi idő alatt sikerült?

Figyelt kérdés
Mi már több, mint 8 hónapja próbálkozunk, pedig a kisfiam elsőre sikerült. El vagyok keseredve, mert megint megjött:(
2009. dec. 13. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

az első babát az orvos hozta össze, kb. fél év alatt

a második magától jött, ahogy a szoptatást abbahagytam, rá 2 hónapra

2009. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én is két hónapja hagytam abba a szoptatást, remélem, hamarosan nekünk is sikerül. Neked gratulálok!
2009. dec. 13. 22:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a másodikat várom!az első pik-pak összejött, talán egy hónapot dolgoztunk rá !A mostanival sem volt gond, a gyógyszer abbahagyása után 2.5 hónapig védekeztünk a kitisztulás miatt, de utána rá hónapban össze is jött!Termékeny fajta vagyok, vagy jól választottam partnert, mert nagyon passzolnak a sejtjeink!
2009. dec. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia, az én fiam elsőre összejött :) Azt hittem minden olyan egyszerű lesz újra... de nem. Januárban kezdtük el a bébi projektet és 5 hónapig sikertelen volt, pedig mindent kiszámoltam, vettem ovulációs tesztet stb. Nem ment. Valószínűleg túlgörcsöltem az egészet, mindenki mondta, hogy próbáljak másra gondolni és akkor összejön. Ezt persze könnyű mondani. De végül is sikerült valahogy elfoglalnom magam, hogy ne ez legyen a gondolatom a nap minden másodpercében. És egyszer csak összejött. Kiderült, hogy nekem később van peteérésem, mint 14 nap(nekem 18, nap körül). Pedig 28 napos a ciklusom hajszál pontosan. És a 20. héten ultrahangon meg azt mondták, hogy hátrahajló lett a méhem (erről olvastam korábban, hogy sokaknak emiatt nehezebben jön össze, olvass utána, ajánlanak kedvező pózt is :)) Nagyon drukkolok Neked, hogy összejöjjön!
2009. dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az első baba 2 és fél év alatt jött össze, a második a szoptatás utáni hónapban azonnal. Vele félidős vagyok, 5 hónapot szoptattam.
2009. dec. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hátrahajló méhem van, de mint írtam, az első elsőre összejött, pedig nem 'kedvező' pozícióban voltunk együtt. A doki szerint nem ez számít. Reménykedem tovább, hátha sikerül! Köszönöm az eddigi válaszokat!
2009. dec. 13. 22:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló méhem van. Az első azonnal jött, a 2. még a szoptatás alatt (jelenleg is mindkettőt szopiztatom), és holnap megyek tesztet venni! :-)
2009. dec. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk az első megszakításos közösülés mellett jött össze.A második 2 év után inszeminációval,ő most 19 hós lesz még szopizik.Most jelenleg 12 hetes terhes vagyok,szinte az első számolt hónapban összejött.Mondjuk most nem görcsöltünk rá,úgy gondoltam,ha a természet úgy akarja akkor sikerül ha nem akkor nem!Pedig direkt elkezdtük "időben"a tesó gyártást!
2009. dec. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A negyediket várjuk. :) Az első három azonnal összejött, amikor terveztük, utána nyolc évig próbálkoztunk.
2009. dec. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2.babát várjuk.A lányomra 11 hónapot vártunk,elötte 9 évig tabit szedtem.Most az öcsi 3.hónapban sikerült.Az elsö ovutesztes hónapban.
2009. dec. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!