Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark és palástfű tea,...

Cickafark és palástfű tea, hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Nagyon össze-vissza jön meg, de nagyon szeretnènk kisbabát. gyógyszer abbahagyása után rendesen megjött, most viszont már 2 is kimaradt. Gyógyszer előtt is volt hogy 4 hó után jött meg. A ciklus beálltására akarom inni, hogy összejöhessen a baba. Elkezdhetem igy is, hogy nem a ciklus első napján vagyok? Igy, hogy nem tudom mikor lesz vèrzès nem szivesen várnèk mèg honapokat.

Azèrt választom a teát, hogy ha nem muszáj, ne gyógyszerrel kelljen helyrehozni a ciklust. Van, akinel segitett?

A segitő válaszokat köszönöm.



2014. márc. 9. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem segítettek. Én is azért ittam, mert hol 23 napra jött meg, hol 29-re és elég erős volt a vérzésem, meg barnáztam is menzesz előtt 3 napokat (missed ab műtét után kicsit megbolondultak a hormonok).

Én így ittam: cickafarkat attól kezdve, hogy elmúlt a vérzésem, egészen a peteérésig. Peteéréstől következő vérzés első napjáig pedig a palástfüvet. Mindegyikből egy bögrét délután. Nem volt gondom az ízével, mondjuk én alapból szeretem a gyógynövényes teákat. A vérzős napokon pásztortáskát ittam, hogy kicsit csillapítsa az erejét (na annak borzasztó íze van...)

Emellett két hónapon keresztül vezettem a hőgörbémet, hogy lássam, van-e peteérés, és mikor. Nem vettem olyan szigorúan, hogy pont peteérés napján váltsak, csak úgy körülbelül. Képzeld két hónap után beállt 28 napra, és csak egy napot barnáztam. A 3. hónapban pedig terhes lettem!

Remélem nálad is segít majd :)

2014. márc. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és szerintem bármikor elkezdheted a ciklusban, csak azt jó lenne tudni, mikor van peteérésed, van-e? Ha nem tudod (nincs görbéd), akkor én a helyedben csak cickafarkat innék, az kifejezetten a női ciklus bajainak enyhítésére van.
2014. márc. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Napsugar11 válasza:

Szia, nekem a cickafark tea nem igazán hatott, bár nálunk a 2. baba nem akart összejönni, az első azonnal sikerült, amikor terveztük.


Ha gondolod, olvasd el itt a 14. hozzászólásomat, nem akarom magam ismételni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2014. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.en tudom ajánlani a baratcserje Kapszulat,mert az is ezekre a dolgokra jo,es azt bmikor elkezdheted szedni.egy a lényeg győződjel meg róla ,h nem vagy terhes,mert akkor nem szabad!

Az utolsotol kérdeznem:elolvastam a hozzászólást,es nem ertem,h te is ettől a vmitol lettél akkor babas?en annyiban vagyok érintett,hogy 2 elsőre sikerült gyermek utan,a 3. 12honap utan sikerült..nem igazán tudom azota sem,hogy akkor miert volt nehezebb.

2014. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!