Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark, illetve palástfű...

Cickafark, illetve palástfű teát bárki ihat?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy miután elmúlik a menzesz, akkortól kell inni. Nekem már kb 3-4 napja elmúlt. Az baj, hogyha mondjuk mától kezdem el inni ovuig? És bárki ihatja? És ihatom esténként is? Úgyis hatásos? Vagy muszáj éhgyomorra inni (mintha valahol ezt olvastam volna)?
2014. febr. 2. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
En a menszesz elso napjatol iszom es naponta kettot. Nem ehgyomorra iszom, de a hatasat erzem. Kb. Az ovuig iszom utana a oalastfuvet.
2014. febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az utolsó vérzős napomon kezdtem el inni,reggel éhgyomorra vagy kávé után 2 teáskanálnyit leforrázok 2,5-3 dl vízben és miután kihűlt megiszom.Sztem van hatása mert a ciklusom 13 napján vagyok és tegnap óta majd leszakad a hátam és nagyon fáj a hasam....sztem ovum lesz:)

2014. febr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! És nincs hasmenésetek, ha éhgyomorra isszátok? Én még régebben vettem cickafarkot, de egyszerűen nem bírtam meginni, annyira szörnyű íze volt.
2014. febr. 2. 10:30
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem nincs hasmenésem,viszont én hidegen iszom és úgy nincs annyira rossz íze mint ha melegen innám..már teljesen hozzászoktam az ízéhez

2-es voltam

2014. febr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tegyél a cickafarkba kis citromlevet, úgy tűrhető :)
2014. márc. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!