Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki nem várja 16. -ára?

Van, aki nem várja 16. -ára?

Figyelt kérdés
Vannak tüneteitek, sejtetek már valamit ? :) Csak kíváncsiskodom, járok-e valakivel egy cipőben. :)
2014. márc. 9. 19:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia! Velem közös a cipő:)

Nekem 18-àn volt mensim...és 26-29 ciklusaim vannak. Nem tudom,hogy ilyenkor mikorra tegyem az ovut..de mi olyan 4e körül voltunk együtt. Azt néztem mikor van leginkàbb folyàsom..gondoltam ez a tuti. Akkor volt és még màsnap is. Kiderül. Tünethez még korainak tartom,de mintha a mellem lezdene vmit jelezni...mondjuk ennek màr nem dőlök be!:)

Nàlad van vmi?

2014. márc. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia én is pont 16.-ára nem várom! Mi már régóta próbálkozunk, így én már csak egy tünetnek tudnék hinni, a több napos késésnek! Van görbétek? Az enyém ilyen: [link]

Drukkolok mindenkinek!

2014. márc. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem nincs görbém..ovus naptàrat nézek és az alapjàn igazítom a dolgokat..nagyjàból. nem tudom, mi lesz...de elvileg hétvégére csak kiderül vmi:) 3 hónap nem sok idő tudom...de izgulunk a kistesóért:)
2014. márc. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Szurkal az alhasamban, a folyasom is sokkal masabb mint altalaban. Ezenkivul semmi :( Sajnos gorbet meg nem vezetek. 28-an volt az aktus es elsejen reggel ereztem az ovum ami a szokottnal erosebb fajdalommal jart. Izgulok :) Drukkolok mindannyiotoknak! :)
2014. márc. 10. 16:32
 5/17 anonim ***** válasza:

Nagyon kívàncsi vagyok! Remélem 3ból 3 lesz:)))

Én még mindig érzem a mellem és olykor s hasam meg a derekam kicsit fàjdogàl. Inkàbb azt mondom,hogy úgy is megfog jönni...nem akarom beleélni magam,mert még a tüneteket is beképzelem majd. Csak vàrok türelmesen. Ti fogtok nemvàrt előtt 1 max 2 nappal tesztelni? Mióts próbàlkoztok pontosan?

2014. márc. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Elso probalkozas, elso baba :)
2014. márc. 11. 08:35
 7/17 TeLány ***** válasza:
sziasztok, 15-16-ra nem várom. 2 éve próbálkozunk lassan, ez a 4. inszemünk. Remélem a legjobbakat.. I.
2014. márc. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok, mi 8 éve próbálkozunk. Nekem már kezdődnek a mensi tünetek (görcsök, pattanások, mell érzékenység stb.) Mónika
2014. márc. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy mensis tünetek? Nem érzel semmi màst?..mondjuk inkàbb gondold ezt aztàn tesztelj pozotívat!:)

Nekem olyan érzésem van,mintha megakarna jönni..de enyhe...és korai..meg csak olykor érzem...aztàn lehet erősödik..ami nem lesz jó:(

2014. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A melleimet eresebbnek latom mint altalaban. Neha kezdem erezni, hogy mindjart megjon. Nagyon felek, hogy meg is fog jonni...
2014. márc. 11. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!