Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja Márciusba? Mióta...

Ki nem várja Márciusba? Mióta próbálkoztok és milyen praktikákkal? Valaki vizsgálatra is jár?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és március1re nm várom. Örülnék neki ha jön a baba.
2014. febr. 21. 10:12
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
márc 5re nem várom. 27 vagyok. és idén kezdtük a próbálkozást tehát 2. hónap. praktika még nincs szerintem még korai egyenlőre csak "csináljuk" :) vagyis ebben a hónapban ovuteszteltem ha ez esetleg praktikának számít.
2014. febr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Hat sajnos en vizsgalatra fogok menni de remelem h jon a baba es igy meguszom :) a dokim is szurkol nagyon :)
2014. febr. 21. 12:05
 3/39 anonim ***** válasza:

22 vagyok, második próbálkozós hónap. Márc. 5-6 körülre nem várom. Praktika csak annyi, hogy figyeltem az ovuláció jeleit, elég gyakran együtt vagyunk, és magnéziumot, folsavat szedek, ill. ittam pár alkalommal cickafark teát.

Vizsgálat csak rákszűrés volt, amit csináltattam előtte. A többit majd akkor, ha esetleg túl sokat váratna magára. De reméljük, hogy nem :) Szerintem 6-án már nyugodtan tesztelhetek ha úgy alakul

2014. febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Szurkolok :)

Menszim elso napjan tesztelek :)

2014. febr. 21. 14:55
 5/39 anonim ***** válasza:
Halihó! Én is 22 vagyok.Nekem még csak az 1.hó.Hőmérőzgetek,ovu teszteltem,zöld tea,vas,folsav,b vitamin komplex.2-3naponta vagyunk együtt a biztonság kedvéért. Egyenlőre ennyi,de nagyon fura dolgaim vtak ebben hónapban.Ilyenek még soha,úh hátha szerencsém lesz!:)) Én 25.-e és 1.-e között nem várom.:) Ovum,ha minden igaz 12.-e volt.
2014. febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Kedves utolso! Nem sok az egyszer? Nem fog bekavarni? :O

Noh de attol drukkolok! :)

2014. febr. 21. 18:22
 7/39 A kérdező kommentje:
Jah es milyen fura dolgok voltak? :)
2014. febr. 21. 18:26
 8/39 anonim ***** válasza:
A vitaminok nem hinném hogy sok lenne.A vasat eddig is szednem kellett,a folsav meg b vitamin meg nagyon kell az első pár hétben a picinek(pont mikor még nem is tudsz róla:) )A terhes vitaminokba sokkal több cucc van! Hát először is az ovum után erős alhasi fájdalmam volt,utána 2napja elkezdett marhára fájni a cicim.Soha nem volt még ilyen.A pólót sem bírtam elviselni.Tegnap pedig nagyon picit barnáztam.Azt hittem meg is jön ,mert a hasam is fájt picit,de mára elmúlt...Ezek.De javítanék,inkább nem megszokott dolgok,nem pedig furik.:)
2014. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Nekem csak a cicim kezdett el fajni ma alig vartam h levegyem a melltartom pl ilyen meg nm volt, tegnap pedig a derekam leakart szakadni a helyerol de mar elmult :S


Ezt nm igazan tudom hova tenni.

De nm elem bele magam.

2014. febr. 21. 19:20
 10/39 anonim ***** válasza:
Kerdezo es utolso valaszolo,szerintem mindketten nagy esellyel vagytok terhesek,a jelek alapjan:) nagyon szurkolok mindenkinek:)
2014. febr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!