Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után 15 nappal...

Menstruáció után 15 nappal együtt voltam a barátommal a megszakításos módszerel védekeztük és időben ki vette menyi az esélye hogy terhes lettem? Ma hány igerem volt reggel mert fáradékony vagyok meg folyton fáj a fejem

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sok esélyed van rá. A megszakítás nem védekezés. Mikor kell megjönnie?
2014. márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az aktus óta mennyi idő telt el?


Időben vette ki, olyan meg nem létezik, az előváladékban is lehetnek spermiumok. Peteérés környékén, elég nagy az esély.

2014. márc. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
24 dikén kéne meg jőnie
2014. márc. 10. 14:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi is igy vedekezunk mar 3 eves es meg nem estem teherbe de mindenki ennyire szerencses egyebkent mi azert csinaljuk igy mert nem lenne gond ha becsuszna egy baba! Abban az esetben ha nem szeretnetek gyereket ez tenyleg nem vedekezes. Ja es jo eselyel teherbe is eshettel!
2014. márc. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*nem*
2014. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pont középidőben, peteérés legvalószínűbb napján... ügyes.

Figyelj, nagyobb az esélye hogy nem vagy terhes mint hogy igen, de inkább védekezzetek gumival vagy szedj tablettát. Egy abortusz árából kijön minimum egyévi óvszermennyiség, ha csak az anyagiakat nézzük...

2014. márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van rá esély de kevés tüneted még nem lehet töle akkor sme ha teherbeestél. Az késöbbb jön még el sme kezdödött a beágyzódás.
2014. márc. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

A megszakítás nem védekezés.

A 15 nap pont középidő, tehát most volt a legnagyobb esélyed teherbe esni.


Remélem mázlid van, és legközelebb gondolkodsz, mielőtt ilyen hülyeségbe belemész.

2014. márc. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Számolok egy kicsit, de nem jön ki 28 napos ciklus esetén. Hány naposak a ciklusaid, és pontosan mikor voltál együtt a pároddal? Esemény utánit nem tudsz még bevenni?

A 15. nap az utolsó menstruáció első napjától számított 15. nap. Te azt írtad, hogy a menstruáció után 15 nappal, tehát kb. 20. napon. Ma márc.10-e van, márc 24-én kellene megjönnie, tehát még 14 nap van hátra. Vagy hosszabb a ciklusaid, vagy kicsit összezavarodtál a számolásnál.


A lényeg, hogy ha 1-2 nappal ezelőtt történt, akkor rohanj az orvoshoz esemény utáni tablettáért.

2014. márc. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, és két héttel a menstruáció előtt még nem produkálhatsz terhességi tüneteket, inkább irány az ambulancia, amíg nem késő.
2014. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!