Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasonlo cipoben valaki?...

Hasonlo cipoben valaki? Nehezebben esett teherbe igy, nagyon keves eselyunk van?

Figyelt kérdés
Paromnak a spermiumszam 50%-al kevesebb,mint kene lennie,nekem pedig kisebb a mehem az atlagnal!En elozo kapcsolatombol voltam mar terhes,csak az a baba nem maradt meg.O 4honap alatt jott ossze
2014. márc. 11. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A spermiumszámhoz nem tudok hozzászólni, de az én méhem is kicsi volt, ráadásul kettéosztott, mégis 3 gyermekem van, szinte azonnal teherbe estem, amint szerettük volna.
2014. márc. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
gondolom igazabol szerencse kerdese es osszepasszolas
2014. márc. 11. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem minden régi leletemen normális méretet írtak a méhemre, majd volt kettő sikertelen terhessége. ezek után egy vizsgálat alkalmával közölték, hogy a méhem 3,5cm

a méhnyálkahártya 2-3mm...kiakadtam, hogy hogy mehetett ez így össze, ha régen normális volt.

Elmentem egy orvoshoz akit ajánlottak, mert itt a helyi sztkban nem foglalkoztak ezzel... ő elküldött egy csomó vizsgálatra.

Egy darabig diétáztam, mert felmerült egy HPV gyanú. Majd kiderült h trombózis hajlamom van így szúrni kezdtünk egy véralvadásgátlót havi 10napig a peteérés előtti napokban. Mellé utrogestan kúpot kellett használnom ugyanígy havi 10napig.

ez ment 3 hónapig ekkor nem lettem terhes 4.szünetelős hónapban jött össze.

Most vagyok a 32.hétben, és remélem, hogy sikerül minden a végén is. (a szüléstől rettentően félek)

No meg autoimmun beteg vagyok, és megkockáztattuk ezt most szteroidok nélkül.

Szóval nem árt kideríteni, hogy a méhed mitől ekkora, lehet, hogy az előző sikertelen terhességed után lett ekkora, és előtte nem ekkora volt, de lehet születési rendellenesség is az oka.

De ezzel tudnak többnyire mit kezdeni.

A spermiumszámról nem tudok nyilatkozni.

2014. márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!