Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van eselyem ra hogy terhes...

Van eselyem ra hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Altalaban korulbelul 22-24 naposak voltak a ciklusaim.

Feb 9- en volt elso napja.azert ilyen rovid es keves is volt a mensesem mert endometriozissal mutotek novemberben.

Viszont ma vagyok a 29 ciklusnapon es meg semi jele a mensesemnek.Gravidat szedek.tegnap negativ volt a terhesegi tesztem.de tuneteim vanak.nemtudok mire gondolni mar .a gravida esetleg meg hosszabitotta volna a ciklusom? Anyira vagyom mar kisbabara.


2014. márc. 11. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehetségen szerintem, hogy a gravida miatt nem jön meg. De nem biztos.

Lehet más jobban tudná...


Tesztelj egy másik tesztel is, ami kb 10-es.

Ha továbbra sem jön meg, szerintem menj el orvoshoz.

De olvastam már olyat is, hogy van akinek 1 hete késett a menzesze és utána mutatta csak ki a terhességi teszt, hogy babát vár.

Azért ne éld bele magad annyira, hogy ne csalódj nagyot, az nem tesz jót!

Csak lazán!

Drukkolok!!

2014. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod.holnapra van idopontom a dokihoz remelem megtudok vmit.
2014. márc. 11. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!