Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Attol, hogy csak szabalyos...

Attol, hogy csak szabalyos petezsakot latott az orvos es embriocsomot meg nem, attol minden rendben van?

Figyelt kérdés
Februar 1-en jott meg utoljara es 1 hete pozitiv lett a tesztem vegre. Ma voltam nogyogyasztaon es azt mondta a doki, hogy petezsak szabalyos, de embriocsomo meg nem tapasztalhato. Ezt hogy ertsem? Volt valakinek hasonlo tapasztalata? Egyebkent nekem semmi terhessegi tunetem nem volt, tehat nem barnaztam, nem volt hanyingerem stb

2014. márc. 11. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb 5 hetes vagy. Ilyenkor ez tökéletes lelet:) Gratulálok :)
2014. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugtató válaszod! 2 hét múlva kell visszamennem remélem már szivhang is lesz :)
2014. márc. 11. 22:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztosan lesz, de ne ijedj meg ha nem, a fiamnak is csak 8 hetesen volt szivhang. Majd írd meg mi volt :)
2014. márc. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!