Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Endometriózis műtét után 6...

Endometriózis műtét után 6 hónapig gnrh kezelést kaptam. Akinek volt hasonló mikor állt helyre a hormonháztartása?

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogy helyre állt, azt esetemben nehéz mondani.

De ha arra gondolosz menszesz mikor jön, az nagyon változó.

Én a GNRH kezelés első 3 hónapját végigmenstruáltam, utána pedig egyből megjött.

De néha sokáig várat magára...vagy hogy 3 hónapig még nem jön meg...


Jobbulást neked!!

2014. márc. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úh akkor nem lehet, hogy neked nem jól hatott? nekem egyszer sem jött meg. köszi, Neked is jobbulást! Nekem azt mondták már egy hónap múlva próbálkozhatunk a babával:)
2014. márc. 23. 12:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát hogy nem jól hatott az nem szó...nekem klinikai depresszióm lett tőle. Álmatlanságban szenvedtem míg el nem kezdtem a kezelés mellett antidepresszáns szedni, mert egyáltalán nem tudtam többet pihenni, mint 2 óra egyben.


Összefoglalva: BORZASZTÓ IDŐSZAK VOLT. Inkább műtsenek évente 2x, mintsem még egyszer ez a szar kúra.


Az meg más kérdés, hogy ezt nem is lehet gyógymódnak nevezni.

2014. márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem is rossz volt az elején hánytam, nem tudtam aludni én sem, meg óriási hőhullámom lett. Én teljesen átálltam más életre, egészséges kaja , sport, ez sokat segít. Nekem a legsúlyosabb fokú van, neked?
2014. márc. 24. 11:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Én akkor még nem álltam át, csak egy általános "egészségesebb" kajra, arany közép út, ami nem vezet sehova. Katasztrófális volt nekem az az időszak...egy totális rémálom.


Utána próbáltam egészségesen élni, mindent beiktattam, amitől a dietetikusok jókat írtak. Kár, hogy merő baromság minden, amit hírdetnek...


Sokra megy az ember, ha teljeskiörlésű kaját eszik mikor IR-je is van :-/ :-/ :-/...na mindegy.


Azóta paleozom és tök jól vagyok :-), hála az égnek:-).

GNRH-t meg soha életemben nem vagyok hajlandó kapni.

2014. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja, nekem a hugyhólyagon van, hasfalon itt ott...és sok mióma köböm is van sajnos, nagy részét kivették...de még maradt.


De jól vagyok szerencsére. Remélem így is marad, sokat teszek ezért :-). Máshogy szerintem nem is megy :-).

2014. márc. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én is paleozom meg sport :)

Alig várom kiürüljön belőlem

2014. márc. 24. 18:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Jól van :-). Az jó kombó :-D...beköszönt a gólya...

Hármas ikrekkel :-D :-D :-D

2014. márc. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:)

ÁMEN

2014. márc. 26. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!