Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab utáni vetélés 6...

Missed ab utáni vetélés 6 héttel? Másik baba műtét alatt? Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Elhalt magzat miatt missed ab. műtétem volt január 4-én. 3 hét után 2 együttlétünk volt, védekezéssel. Most viszont kb 1 órával ezelőtt egy kb 6-7 hetesnek megfelelő magzatszerű (nem vagyok orvos, nem jelentem ki, hogy az volt, de pontosan úgy nézett ki) valami jött ki belőlem.. Csak arra tudok gondolni, hogy műtét előtt sziveszter körül otthon voltunk és vártuk hogy elindul-e a vetélés magától, és kikerülhetem a műtétet, együtt is voltunk a párommal (nem emlékszem, hogy védekeztünk-e). Elképzelhető, hogy műtét előtt megfogant a baba és 3 héttel ezelőtt az UH-n nem láttak semmit? (bár nem volt zoomolva az UH gép, mert a petefészkemet tisztán láttuk). Ilyen létezik? mert cseppet lesokkoltam.. kb 2 centis volt, fekete pöttyök a szemek, gerinc, minden látszott... Ilyen komolyan nem létezik.. Valakinek volt hasonló? Mit mondjak az orvosnak? Mert lefotóztam ha nem hinné el, mert én se hinném el ha valaki ezt mondja......
2012. febr. 16. 20:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
100%
Háát... én megnézném azt a képet...
2012. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 anonim ***** válasza:
100%
A képet én is megnézném! Elég hihetetlen, az amit írsz. Szerintem elképzelhetetlen.
2012. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/102 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem fogalmam sincs mi lehet ez. De a képet én is megnézném.
2012. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel a képet, mert ez így elég hihetetlen. Kicsit morbid, de ha én így járnék, akkor tuti le is fagyasztanám és elvinném a dokinak.
2012. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 anonim ***** válasza:
100%
El kellett volna tenned, és elvinni a dokinak. Nme borultál ki?
2012. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet,hogy rosszul tisztítottak ki???? :(((

tedd fel a képet...

2012. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/102 anonim ***** válasza:
100%
Ez hihetetlen tényleg,de sok megmagyarázhatatlan dolog van,Pl: ez mivel terhesség alatt még 1-megfogant.nekem is volt missed AB-m,és akkor a petezsák ugye megvan,csak baba nincs benne,így tehát elvileg babás a nő de mégse és közben még 1-baba megfogan miközben nem lehet?!.ez dúrva.
2012. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 anonim ***** válasza:

Ha az tényleg embrió volt akkor a 3 héttel ezelőtti együttlétből fogant meg,szóval ha most 6 héttel vagy a műtét után akkor 6 hetes terhes lehettél ami meg is felel annak amit láttál. Missed ab után simán lehetett peteérésed.

Ez elképzelhető nem?

2012. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok

a 8-as nem mond hülyeséget tényleg úgy elképzelhető.

Én nem gondoltam végig a döbbenettől.

2012. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 anonim ***** válasza:

Miből gondolod,hogy a műtét előtt fogant meg,ez hülyeség,biológiailag lehetetlen.

Hogy ha 6 héttel vagy műtét után miért nem az a valószínűbb,hogy a műtét után fogant meg valamikor?

2012. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!