Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhes vagyok?! Nem...

Vajon terhes vagyok?! Nem jött meg a havim, a párommal együtt voltunk védekezés nélkül, vannak tüneteim a tesztek viszont negatívak. Alul kiegészítettem.

Figyelt kérdés
A párommal február 16 án voltunk együtt védekezés nélkül, ez után következő héten nagyon feszült a mellem, és nagyon aluszékony lettem, hirtelen a szagokat is erősebben éreztem, de akkor még nem is tűnt fel. A következő héten a hasam alján éreztem pár alkalommal szúró fájdalmat aztán olyat mintha meg akarna jönni. Aztán az egyik reggel rosszul lettem a kávétól, és mindent büdösnek éreztem pl szalámi. A harmadik hét végére vártam a havim de nem jött meg és ilyen még soha nem volt( 28 napos ciklus és mindig napra pontos volt ) nem voltam beteg, nem szedtem gyógyszert sem. A havi ki maradása után másnap csináltam egy tesztet mert akkor már furcsa volt az egész de negatív lett :/ Viszont nagyobb lett a mellem és rá kattantam a savanyúságra meg a sóra ezért most ma reggel az első teszt után 4 nappal teszteltem de negatív viszont most reggel már hányingerem is van elég rendesen. Nem értem hogy akkor most mi van mert sokat olvastam erről és valaki azt mondja a tesztek nem meg bízhatók!?
2014. márc. 13. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg csak bemagyarázod magadnak. Vagy így ismeretlenül, az interneten át, orvosi végzettség nélkül kellene felülbírálnunk egy terhességi tesztet?
2014. márc. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A tesztek a terhesség hatására termelődő HCG-t mutatják ki. Mikor volt az utolsó menstruációd első napja? Nem lehet, hogy esetleg később volt a peteérésed, mint ahogy számolod és ezért nem mutatja még a teszt? Márc. 8-ára vártad, ha igen, akkor február 22-e körül kellett a peteérésnek lennie. Ez alapján a 16-i együttlét nem valószínű, hogy babát eredményezne, ráadásul kellene, hogy mutassa már a teszt. Az a legbiztosabb, ha elmégy nőgyógyászhoz.
2014. márc. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem gondolok be magyarázásra mert csak mikor ki maradt a havim akkor jöttem rá hogy tényleg milyen furcsa dolgaim voltak és vannak és hogy ilyen még nem volt soha.Sóval nem úgy volt hogy én rögtön azt hittem hogy az vagyok és utána produkálom a tünetet. ha nem fordítva előbb tünetek voltak aztán ki maradt és akkor gondoltam hogy az lehetek.
2014. márc. 13. 09:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Kiderült végül? Baba okozta a tüneteket?:)
2014. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!