Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A havimnak már egy hete meg...

A havimnak már egy hete meg kellett volna jönnie, de még semmi, tegnap óta állandóan émelygek, enyhe hányingerrel, ha eszek akkor kis időre elmúlik. Kemény a méhfalam és mielőtt megjött volna enyhén szurkáltam. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
A menzeszem esedékes első, illetve harmadik napján csináltam tesztet és mindegyik negatív lett. Próbálkoztunk és ha sikeres volt, mostanában lehetek 3 hetes. Reménykedhetek még egy pozitív tesztben? Nagyon örülnénk neki a férjemmel...:)De félek a csalódástól, hogy netalántán megint negatív lesz az eredmény...

2014. márc. 13. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem amikor a kisfiammal voltam terhes,ugyan így jártam.

Teszteltem az nem várt, és az utána köv.napon is de nem mutatott a teszt semmit.

Már majdnem orvoshoz mentem amikor is el lőttem még egy tesztet, a nem várt után 10 nappal.

És akkor már szép pozitívat mutatot.

Amikor az orvost kérdeztem, mondta mindenkinél más a terhesség...van aki elötte 2-3 nappal pozitívat tesztel, és van aki késöbb...

Szerintem várj,nyugi, és esetleg holnapután egy próbát tehetsz ismét!

Drukkolok! :-)

2014. márc. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszod!:) Megpróbálok türelmes lenni és a hétvégén újra tesztelek..:)
2014. márc. 13. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan jártam!

Mensi kimaradás utáni napon és 5. napon negatívat teszteltem, nagyon elkeseredtem, nem is foglalkoztam vele tovább. Aztán kb egy hét múlva émelyegni kezdtem és akkor csináltam újabb tesztet, pozitív volt :)

Ez mondjuk függhet attól is, hogy milyen hosszú az ember ciklusa, mikor volt peteérés...

2014. márc. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én jelen pillanatban két negatív teszttel vagyok tizenhatodik án voltunk együtt a párommal, kilencedikén kellett volna megjönnie tizedikén csináltam egy tesztet meg ma. tüneteim vannak. meg pont peteéréskor voltunk együtt. de ez a két negatív teszt nagyon elszomorít lehet később kéne még próbálnom tesztelni
2014. márc. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem 5.-én kellett volna megjönnie, de még mindig semmi és ma reggel megint teszteltem, de szintén negatív lett...nem tudom, meddig kell várnom?
2014. márc. 14. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!