Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi időm lehet még hátra?...

Mennyi időm lehet még hátra? 36 hetes vagyok. Gyakoriak az enyhe méhösszehúzódások, bedagadt a bokám, állandóan görcsöl a lábam, és a héten befordult a babám. Mennyi időm lehet még hátra? (elvileg még lenne 1 hónapom). Létezik ez ilyen tünetekkel?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán húzod még.

Lábgörcs alatt vádlit értesz? Mert arra lehet szedni Kalciumot, sőt én napi 2 Magneb6-ot is szedtem, mert előtte napi hat volt, így az adag lényegesen csökkent. (mondjuk ha eddig nem szedtél, akkor most ne kezdd el a magnéziumot...)

A lábad tedd fel, amennyit csak tudod (a bokád miatt)

A méhösszehúzódás meg teljesen normális, és szükséges is, mert készülődik a méhed. Az valószínűleg egyre többször lesz, és lehet, hogy erősödni is fog...

Kitartást a végére, aztán jó szülést!

2010. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja, én mindkét lányommal gyógytornára jártam, mert ők is korán befordultak, így a nyakuk beállt egy irányba, de ez gyakori, és hamar elmúlik, szülés után pár héttel, szóval nem kell aggódni...

első

2010. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 36 hetes vagyok, de szerintem még van időnk. Sajnos az utolsó hónap mindig ilyen nehéz. Kitartás. Azért a kislányom után én remélem, hogy ő még április végén megérkezik, mert a kislányom is hamarabb jött.
2010. ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a tünetek szerintem tök normálisak ebben az időben. Ettől még kivárhatja a gyerkőc az utolsó pillanatig.

Magne B6-ot az utolsó négy hétben már ne szedj - legalábbis nekem ezt mondta a dokim, mert a méhösszehúzódásokra nincs jó hatással.

Szerintem a terhességnek ez a legnehezebb szakasza, mert bármelyik pillanatban jöhet, aztán a napok meg csak telnek... Grrr!

Kitartást! És könnyű szülést kívánok!

2010. ápr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ezekkel a tünetekkel kihúzhatod a végéig.vkinek már 32-33 hetesen vannnak jóslói,a lábgörcs az sok kismaminál előfordul.lábdagadás:én a 23. hét óta vizesedem.


34+1 hetes km

2010. ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Készülődik a szervezeted, nálam az kb a31-32 től igy van. Nyákdugó is elment a 37. hétben, de még mindig egyben 39+5 h km
2010. ápr. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hűű köszönöm a gyors válaszokat, főleg hogy megnyugtatóak. Valóban ez a legnehezebb szakasz:S Minden percben attól félek hogy na vajon hol és mikor folyik el a magzatvíz.Legszívesebben máris befeküdnék a kórházba.

A lépcsőzés ilyenkor már nagyon necces? Nekem muszáj sajnos mert 5.emeleti vagyok és lift 0.

2010. ápr. 9. 08:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát a lépcsőzés nekem aztán semmit nem segített, naponta többször is rávettem a páromat, de semmi hatása nem volt. Én már nagyooooooon akartam szülni. Megittam a bábakoktélt is, szexeltünk, mint a nyulak, ugye akkor a lépcsőzés, stb, de semmi. A gyerek tudja mikor akar jönni. Ja! meg olyannal sem találkoztam még, akinek az utcán/társaságban/stb indult volna be a szülés, vagy folyt volna el a magzatvíz.
2010. ápr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!